گروه: اخبار استان خبر: 113013 / تاریخ انتشار : 1397/9/6 ساعت : 10:19
برای چندمین بار؛

دعوت دانشجویان دانشگاه آزاد یاسوج از غلام محمد زارعی برای پاسخ به پرسش های بدون جواب

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج طی درخواستی و با نوشتن نامه ای به نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور وی در جمع دانشجویان و دانشگاه بوده تا به سوالات آنان پاسخ دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج طی درخواستی و با نوشتن نامه ای به نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خواستار حضور وی در جمع دانشجویان و دانشگاه بوده تا به سوالات آنان پاسخ دهد.

متن نامه دعوت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد به غلام محمد زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا به شرح زیر است:

جناب آقای غلام محمد زارعی

نماینده محترم مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

باتوجه به اینکه هفت سال از تصدی حضرتعالی بر کرسی نمایندگی مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی می گذرد، و لزوم پاسخگو بودن در شفافیت و نقدپذیری مسئولان نظام جمهورس اسلامی در برابر مردم، از شما دعوت به عمل می آید جهت ارائه عملکردتان در هفت سال گذشته و همچنین پاسخ به پرسش هایی که در این مدت بی پاسخ مانده است، طبق برنامه کاری بندی خویش زمانی را برای حضور در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج اعلام نمایید.

این درحالی است که نماینده مردم بویراحمد و دنا برای چندمین بار که توسط دانشگاه آزاد دعوت به حضور در میان دانشجویان می شود اما در این دانشگاه حضور پیدا نکرده است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
reza
1397/9/6 - 15:41
خدا وه نمایندیل مو نخو....اووووووی شلو بورشوووووو
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.