گروه: اخبار استان خبر: 112974 / تاریخ انتشار : 1397/9/5 ساعت : 12:55
عدل هاشمی پور:

بها دادن به نیروهای انقلابی رمز عبور دولت از وضعیت موجود است

هاشمی پور: در همه این عرصه ها کارشکنی ها و مخالفت هایی نیز در مقابل بسیج وجود داشت اما بسیجیان خسته نشدند و از هیچ تلاشی فروگذارنکردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛  گردهمایی بسیجیان در گرامیداشت هفته بسیج با حضور اقشار مختلف مردم در مصلی دهدشت برگزار شد.

 

نماینده شهرستان های چهار گانه در مجلس شورای اسلامی در این گردهمایی گفت: به چه کاری  اشاره کنم که بسیج در آن فعالیت نداشته باشد، در عرصه سازندگی،درمان،محرومت زدایی، علمی، امنیت وعرصه های مختلف بسیج همیشه نقش آفرینی کرده است اما مورد بی مهری قرار گرفتند.
 
 
عدل هاشمی پور بیان کرد: بسیجیان مخصوصا عشایر در تمام عرصه ها و در تمام دوره های انقلاب حضور داشته و نقش بسیار پررنگی داشتند گرچه در بعضی از جاها مورد بی مهری قرار گرفتند.
 
 
هاشمی پور تصریح کرد:هنوز که هنوز است بسیج سازندگی در محرومیت زدایی و سازندگی و فرهنگ مثل همیشه حضور داشته است همچنین بسیج  درمقابله با جنگ نرم و تربیت جوانان انقلابی  فعالیت های چشمگیر داشته است.
 
 
 
وی گفت: همه نیروهای نظامی و انتظامی طبق مقررات به بحث امنیت مردم توجه می کنند و حضور دارند بسیج هم نشان داده که هر کجا فعالیتی علیه امنیت کشور در حال رخ دادن باشد زود تر از بقیه حضور دارد و این جا نیز در عرصه اقتصادی مکان هایی را مشاهده کردم و حتی در جایی دیدم که بسیجیان طرح های عمرانی و صنعتی راکلید زدند و برای مثال در جایی توربین توسط بسیجیان ساخته شده است که جا دارد از این ظرفیت استفاده کرد.
 
 
 
نماینده شهرستان های چهارگانه گفت:در همه این عرصه ها کارشکنی ها و مخالفت هایی نیز در مقابل بسیج وجود داشت اما بسیجیان خسته نشدند و از هیچ تلاشی فروگذارنکردند.با این هجمه خارجی در عرصه های مختلف ما نباید از پا بنشینیم و دولت فعلی اگر بخواهد از وضعیت موجود عبور کند باید به نیروهای انقلابی بها دهد و از ظرفیت و تجربه آنها استفاده کند تا بتوان در عرصه های مختلف پیشرفت کند.
 
 
 درپایان این مراسم از گروه های جهادی شهرستان تجلیل به عمل آمد.
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.