گروه: اخبار استان خبر: 112917 / تاریخ انتشار : 1397/9/4 ساعت : 07:55
برگزاری یک کنسرت و هزاران حرف ناگفته:

هیس رسانه ها فریاد نمی زنند/سکوت برخی رسانه ها در خصوص ابتذال در کنسرت دهدشت+تصاویر

یکی ازتراژدی های بسیاردردآوراین روزهای ما برگزاری مراسماتی است که درآن ها بسیاری از اعمال دورازشأن و شخصیت مردم شهرستان به وقوع می پیوندد و بدتر از آن سکوت قلم به دستان رسانه و مسئولان مربوطه است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛نقش مطبوعات در کشورها منعکس کردن آرمان های ملت است. مطبوعات باید مثل معلمینی باشند که مملکت و جوانان را تربیت می کنند و آرمان ملت را منعکس می کنند. در مملکتی که آن همه خونریزی شد و آن همه ملت ما خون دادند تا این که یک جامعه ی عاری از ظلم و فساد و شهوت رانی داشته باشیم و دست خائنین کوتاه گردد و دست چپاولگران قطع شود، اگر مطبوعات بخواهند به مسائل بی اهمیت بپردازند و یا در مقابل مسائل مهم سکوت کنند، نوعی خیانت است.

باید مطبوعات آن چه که به نفع عموم مردم است بنویسند، نه آن که با هر بادی به هر سو بلرزند.مطبوعات را خود صاحبان مطبوعات باید اصلاح کنند.


رسالت رسانه این است که برای تربیت بشر قلم به دست بگیرد، آن قدری که بشر از قلم های صحیح نفع برده است، از چیزی دیگر نبرده است و آن قدر که ضرر کشیده است، از چیزهای دیگر ضرر نبرده است. قلم ها و بیان ها با مغزهای مردم رابطه دارند. اگر قلم ها و بیان ها و علم ها و تعلیم ها و آموزش ها برای خدا باشد، مغزها را الهی تربیت می کنند و اگر چنان چه برخلاف این باشد، مغزها، مغزهای غرورمند، مغزهای طاغوتی از آن پیدا می شود.

 


یکی ازتراژدی های بسیاردردآور این روزهای ما برگزاری مراسماتی است که درآن ها بسیاری از اعمال دورازشأن و شخصیت مردم شهرستان به وقوع می پیوندد و بدتر از آن سکوت قلم به دستان رسانه و مسئولان در این مورد است.


از این این موضوع نیز نمی توان به راحتی گذشت که جایگزینی برنامه های به این سبک چیست؟

 


با این اوصاف چرا مجموعه های فرهنگی -هنری که دغدغه تفکر و فرهنگ مردم را دارند اقدام به برگزاری برنامه های با کیفیت،مناسب از هر جهت وجذاب نمی کنند؟ برنامه هایی که بتواند ساعاتی مردم را مشغول کند و در لوای آن به تربیت و تفکرانسان ها بپردازد تا رسانه ها هم دیگرترس و واهمه ای برای ترویج و انتشار آن نداشته باشند.


اخیراً کنسرتی با حضور یکی از خوانندگان مشهور کشور در شهر دهدشت برگزار شد که با استقبال کم مردم روبه رو شد گویی دراین شرایط بد اقتصادی مردم به فکر نانشان هستند تا کنسرت و رقص و آواز.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

در ادامه فیلم های نزاع و رقص مختلط مربوط به کنسرت اخیر  آورده شده است؛

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مجید
1397/9/8 - 09:19
بر خلاف گذشته: کم بودن ازدواج و افزایش ابتذال در این منطقه سنتی، به خاطر بیکاری و وضعیت اقتصادی مردم این منطقه است. نه نفت دارن و نه مرکز استان هستن و نه پولدارن.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.