گروه: اخبار استان خبر: 112869 / تاریخ انتشار : 1397/9/2 ساعت : 21:14
جهادهمچنان باقی است:

اقدام جهادی فرزندان ایثار و حماسه در ساخت سرپناه برای یتیمان لنده ای+تصاویرو فیلم

جهادگران امروز هم مانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، چه بسا بیشتر از قهرمانان عرصه دفاع مقدس، امروز حاملان بیرقی شده اند که نشان زیبای «جهاد» بر آن نقش بسته است در ازای وقت و توانی که صرف خدمت به خلق می کنند، مزد نمی طلبند که بالعکس، دارایی اندک خود را نیز صرف محرومین می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازخبرلنده، اگر چه سالیانی است که جنگ پایان یافته است اما جهاد همچنان باقی است و انبوهی از مشابهت ها میان این دو جهاد یعنی دفاع مقدس و خدمت به محرومان موجود است.

 

 

 چه زیباست آهنگ جهاد، آن گاه که با پیشانی های عرق کرده و دستان پینه بسته کسانی که به شوق خدمت عجین شده است که در چند جبهه می جنگند. علم و عمل را توأمان ساخته اند، بی آن که بخشنامه ای و دستورالعملی در کار باشد و یا امید به تقدیر و ترفیعی، جز آن که رضای محبوب. و براستی همین است راز و رمز ماندگاری.

 

 

آری امروز بچه های سپاه ناحیه لنده لباس سبز سپاه را جایگزین لباس سازندگی کرده و با بیل و کلنگ به جان زمین افتادند تا پی زمینی را حفر کنند که قرار است روی آن مامن و پناگاهی ایمن شود برای یتیمانی که از نعمت پدر محروم اند و اینجا است که بچه های گروه جهادی مدافعان حرم ناحیه مقاومت بسیج لنده سنگ تمام گذاشته و جهادی وارد گود شده اند.

 

 

از پیشوایان معصوم روایت شده است که راه رسیدن به خدا از میان خلق خداست و امروز فرزندان مردم در سپاه به شوق نشاندن لبخند رضایت بر لبان این خانواده یتیم از هیچ تلاشی دریغ نکرده و عملیات ساخت این مسکن مددجویی را با مشارکت کمیته امداد شروع کردند تا سقفی ایمن باشد برای کسانی که تنها امیدشان به همین نهادهای انقلابی است.

 

 

سرگرد اسفندیار مختاری در گفت وگو با  خبرنگار خبرلنده  با تبریک هفته بسیج گفت: اجرا و ساخت بیش از شصت واحد مسکونی از سوی بسیج سازندگی استان در بحث ساخت مسکن مددجویان به سپاه شهرستان لنده واگذار شده است.

وی افزود: از تعداد ۶۰واحد در دستور کار باید این واحد ها در سال ۹۷ و نیمه اول سال ۹۸ ساخته و تحویل مددجویان کمیته امداد شود که از مجموع ۶۰ واحد  نزدیک ۱۵ واحد در حال ساخت است که ۷ واحد آن تکمیل و مابقی در حال ساخت است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنده تصریح کرد: به مناسبت هفته بسیج نیزعملیات کلنگ زنی۱۰ واحد دیگر شروع شده که ۸گروه  جهادی سپاه ناحیه لنده به همراه یک گروه جهادی در قالب گروه جهادی مدافعام حرم پاسداران در سطح شهرستان لنده فعالیت جهادی خود را آغاز کردند.

مختاری اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم با به بهترین شکل ممکن به اقشار محروم به خصوص ایتام و نیازمندان خدمات شایسته ای ارائه دهیم.

 

فیلم و تصاویر اردوی جهادی کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

تصاویر تکمیلی: 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.