گروه: اخبار استان خبر: 112866 / تاریخ انتشار : 1397/9/2 ساعت : 16:16

واکنش جدید زارعی نسبت به پتروشیمی بویراحمد/فرقی نمیکند سرمایه گذار چه کسی باشد!

نماینده مردم بویر احمد و دنا در نماز جمعه شهر پاتاوه در خصوص پتروشیمی بویراحمد گفت: این پروژه مهم و حیاتی است و فرقی نمیکند سرمایه گذار چه کسی باشد در هر صورت باید انجام شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ نمایند مردم بویر احمد و دنا در نماز جمعه شهر پاتاوه در خصوص اشتغال گفت: در دولت و نظام جمهموری اسلامی هدف گذاری هایی برای اشتغال جوانان وجود دارد و مفهوم از اشتغال تنها شغل های پشت میزی و دولتی نیست، در بحث مشاغل تولید و کارآفرینی به اندازه کافی وام و تسهیلات وجود دارد و آمادگی هرگونه حمایت لازم را داریم.

 

غلام محمد زارعی گفت: در هنگام افتتاح کارخانه سیمان مارگون تنها فکر من اشتغال حاصله از ایجاد این کارخانه بود که اکنون شاهد آن هستیم که 400 خانوار از آن بهره مندن هستند.

 

وی با اشاره به اینکه موضوع پتروشیمی به عنوان یک مقوله مهم و حیاتی و عملی در این منطقه مطرح است، گفت: بدون توجه به حواشی موجود، پتروشی به عنوان یک سرمایه عظیم در این منطقه باید اجرا شود که مجوزهای لازم را دریافت کرده ایم و هر شخص و هر سرمایه گذاری از هرجایی که باشد میتواند در این خصوص اقدام کند و ما این پروژه عظیم را در کنار این منابع نفت و گازی که داریم اجرا می کنیم.

 

زارعی افزود: هفته گذشته از وزارت نفت مجوز سرمایه گذاری در حوزه گاز واقع در میدان گازی مختار را با سرمایه 500 میلیون یور دریافت کرده ایم که صرفا برای سرمایه گذاری نبود بلکه به منظور ایجاد اشتغال است که بسیار ضرورت دارد.

 

وی عنوان کرد: به دلیل حجم بالای کار و پروژه ها، حتی فرصت گزارش دهی نداریم و فعالیت های صورت گرفته در میدان خود گویای حجم بالای کار است.

 

انتهای پیام/د

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
ح ع ا
1397/9/3 - 10:53
زارعی افزود: هفته گذشته از وزارت نفت مجوز سرمایه گذاری در حوزه گاز واقع در میدان گازی مختار را با سرمایه 500 میلیون یور دریافت کرده ایم که صرفا برای سرمایه گذاری نبود بلکه به منظور ایجاد اشتغال است که بسیار ضرورت دارد./ این قبیل وعده ها، سیاسی انتخاباتی است که نمایندگان همسو با دولت در سراسر کشور هماهنگ و برنامه ریزی کرده اند؛ چاهای پلمپ شده در کشور فراوان داریم که بنا به دلایلی از جمله: عدم ضرورت و نیاز فعلی، معدود مشکلات فنی استخراج، ذخیره برای آینده و... پلمپ گذاشته اند؛ ضمن اینکه از جهت اجرایی و بودجه عملیاتی هم، در شرایط بودجه ای متأثر از تحریم های اخیر، فاصله چندده ساله با واقعیت دارد!!
rateup 3
 ratedown 1
روشن
1397/9/4 - 18:19
کاملا درسته. متاسفانه اغلب مردم به وعده ها رای می دهند
rateup 2
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.