گروه: اخبار استان خبر: 112792 / تاریخ انتشار : 1397/8/30 ساعت : 12:15
قهرمان مسابقات جهانی کونگ فو در گفتگو با صبح زاگرس:

در مقابل جنایات آل سعود خاموش نمی مانیم/سکوت باعث گستاخی بیشتر ظالمان شده است

سمانه حسنی:ما مسلمان هستیم و نباید نسبت به ظلم به مظلومان جهان بی تفاوت باشیم، اگر ما امروز نسبت به جنایات رژیم آل سعود خود را بی طرف نشان دهیم سبب می شود که آن ها در اعمال خود گستاخ تر شده و افراد بیشتری را در جهان مورد ظلم قرار دهند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سمانه حسنی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی رشته کونگ فو که موفق به کسب مدال طلا در عرصه جهانی شده و دراین سبک مربی است، در گفتگو با صبح زاگرس گفت: ما آن گونه که انسانیت ایجاب می کند باید به فکر هم نوعان خود باشیم.

 

سمانه حسنی بیان کرد: ما مسلمان هستیم و نباید نسبت به ظلم به مظلومان جهان بی تفاوت باشیم، اگر ما امروز نسبت به جنایات رژیم آل سعود خود را بی طرف نشان دهیم سبب می شود که آن ها در اعمال خود گستاخ تر شده و افراد بیشتری را در جهان مورد ظلم قرار می دهند.

 

وی افزود: در دفاع از مظلومان و ستم دیدگان جهان همین سخن سعدی شیرازی که می گوید: " بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند/ توکز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی" ؛ کافی است تا بیشتر تامل کنیم.

 

سمانه حسنی گفت: مانسبت به جنایات آل سعود در یمن هیچ گاه خاموش نمی نشینیم و خواستار متوقف ساختن این جنایات به صورت هرچه سریع تر هستیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ح ع
1397/8/30 - 14:36
ضمن تقدیر از سایت صبح زاگرس به خاطر انتشار حمایت گرانه از این قبیل ورزشکاران ارزشمند(رفتارهای ارزشی) از شما سرکار خانم سمانه حسنی هم به خاطر به کاربستن اعتقاد توأم با عمل و کلان نگری تان تقدیر می کنیم...
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.