گروه: اخبار استان خبر: 112722 / تاریخ انتشار : 1397/8/28 ساعت : 08:06
در بازدید از جاده سوق - دهدشت مطرح شد؛

اختصاص 14 میلیارد ریال برای افتتاح پروژه 10 ساله/وعده فرماندار کهگیلویه برای دهه فجر+تصاویر

نیکبخت: از ابتدای آذر ماه امسال عملیات آسفالت کردن جاده آغاز می شود و در دهه فجر تحت هر شرایطی این پروژه به صورت رسمی افتتاح می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ فرماندار شهرستان کهگیلویه در بازدید از جاده سوق -دهدشت گفت: این پروژه روندی فرسایشی داشته و موجب نارضایتی مردم شده است اما با تلاش هایی که صورت گرفته و اعتباری که به این پروژه واریز شده تا الان ۸۷ درصد  کار انجام‌شده و زیر سازی آن رو به اتمام است.


نیکبخت بیان کرد: از ابتدای آذر ماه امسال عملیات آسفالت کردن جاده آغاز می شود و در دهه فجر تحت هر شرایطی این پروژه به صورت رسمی افتتاح می شود.

وی گفت:این بازدید به علت تخریب جاده بر اثر بارش باران در هفته اخیر صورت گرفت و با هماهنگی های لازم نقایص آن به صورت موقتی بر طرف شد همچنین مبلغ ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای تکمیل و افتتاح این پروژه در نظر گرفته شده است.

 

 
 

در حاشیه این بازدید بخشدار سوق گفت: پروژه جاده سوق بیش از۱۰ سال طول کشیده و این موضوع باعث شد تا مردم بقیه مطالبات خود را  در زمینه علمی،فرهنگی، ورزشی،اقتصادی فراموش کنند، اتفاقاتی که در این جاده افتاده توجه عموم را به سمت خود کشید و تمام تلاش مردم را معطوف حل این مسئله کرده که امیدواریم با افتتاح این جاده گامی در حل مسائل مختلف در بخش سوق برداشته شود.وی گفت: مشکلات بخش سوق فراوان هستند؛ جاده های بین مزارع که در این موقع از سال و فصل کشاورزی نیاز به کمک دارند، جاده ارتباطی روستاهای دژ کوه که با یک بارندگی مسدود می شود و تردد در آن امکان پذیر نخواهد بود و همچنین پل بین روستای کوشک و چغل نزدیک به یک سال است  نیاز به بازسازی دارد که انتظار داریم اداره راه و شهرسازی در این موارد چاره اندیشی کرده و توجه ویژه ای به آن ها داشته باشند.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.