گروه: اخبار استان خبر: 112703 / تاریخ انتشار : 1397/8/27 ساعت : 11:27
فوری:

دلاویز تا یک قدمی شرکت ملی گاز رفت و برگشت!/نتیجه نخبه پروری تاجگردون و منفعل بودن زارعی/گفته می شود زنگنه اسیر تیم فشار شد

پس از گمانه زنی های فراوان که گفته می شد محسن دلاویز به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب شد، اما در لحظات آخر زنگنه از این انتخاب پشیمان شد!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در روزهای گذشته گمانه‌زنی‌هایی در خصوص انتخاب مدیرعامل شرکت ملی گاز توسط برخی منابع خبری منتشر شده بود و شانس محسن دلاویز را جهت تصدی این مسئولیت بیشتر از دیگران دانستند.

سرانجام گمانه زنی ها به پایان رسید و محسن دلاویز به عنوان مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران منصوب نشد. گفته می شود زنگنه در لحظات آخر تسلیم تصمیم تیم فشار این وزارت خانه شد.

 

یک منبع که خواست نامش فاش نشود گفت: گفته می شود دلاویز که به پشت گرمی تاجگردون برای این منصب منتخب شده بود، به دلیل دوری از برخی حواشی از انتخاب بعنوان این مسئولیت کنار گذاشته شد و گویا زنگنه به صراحت به تاجگردون گفته است بهتر از دلاویر در جای دیگری استفاده کنیم!

 

محسن دلاویز متولد ۱۳۵۵ در شهرستان گچساران است و از سوابق مهم کاری وی می‌توان به مدیرعاملی شرکت نفت خزر اشاره کرد و هم‌اکنون مدیرعامل سازمان بهینه‌سازی مصرف سوخت است.

 

گفتنی است در سال های اخیر تعداد نسبتا زیادی از گچسارانی ها به خصوص در حوزه نفت و گاز در مناصب مهم کشوری و وزارتخانه راه یافتند که در تحقق این امر نمی توان از نقش نماینده گچساران در مجلس شورای اسلامی غافل شد چرا که با ضریب دادن به نیروهای این شهرستان و با حمایت های خود زمینه حضور آن هارا در چنین رده هایی هموار کرده است.

 

از طرف دیگر عکس این ماجرا در بویراحمد در جریان است چرا که به نظر می رسد نماینده این شهرستان که می تواند نقش مهمی همچون تاجگردون ایفا کند اما به دلیل ضعف در حمایت از نخبگان این شهرستان و توجه نکردن به ظرفیت ها از قافله عقب مانده اند.

 

برخی برخوردهای نامناسب در شرایط حساس باعث شده است که امروز شاهد باشیم نخبگان بویراحمدی در راس امور نباشند که از جمله آن ها می توان به برخورد منفعلانه زارعی در زمان سانحه هوایی یاسوج اشاره کرد که با حمایت از وزیر وقت راه و شهرسازی نه تنها نان و آبی برای مردم این استان جور نکرد بلکه همان چیزی که داشتند نیز از آن ها گرفته شد.

 

بنابراین نتیجه توجه به نخبگان در نگاه دو نماینده استان در مجلس شورای اسلامی چنین نتیجه ای دربر دارد که یکی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران می شود و دیگری به مدیریت در ادارات کل استان دل خوش کرده اند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
انصاری
1397/8/27 - 18:39
نمایندگان قبل از زارعی هم در انتصاب نیروهای هم استانی در پست های ملی موفق نبودند.
rateup 0
 ratedown 0
ح ع ا
1397/8/28 - 11:17
زارعی هروقت توانست از نخبگان پیشکسوت و به خصوص جوان بومی در پست های تأثیرگذار همین استان نصب کند آنوقت به فکر کلان کشوری باشد!!
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.