گروه: اخبار استان خبر: 112695 / تاریخ انتشار : 1397/8/27 ساعت : 08:26
در گفتگو با صبح زاگرس؛

واکنش معاون عمرانی استاندار به تخریب بخشی از پل سوم بشار/تجمع آب باعث تخریب " دستک " 10 ساله شد

فیلی: آب باران زیر دستک های پل بشار در خروجی به سمت اکبرآباد را خالی کرده بود و باعث تخریب آن شد، تیمی برای بررسی نهایی مشخص شده است و امیدوارم بتوانیم در اسرع وقت این مشکل را برطرف کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فیلمی در فضای مجازی استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شده که در آن فیلم بخشی از دیوارهای محافظ پل سوم بشار یاسوج تخریب شده است.

 

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با صبح زاگرس درباره این اتفاق گفت: آب باران زیر دستک های پل بشار در خروجی به سمت اکبرآباد را خالی کرده بود و باعث تخریب آن شد.

 

عزیز فیلی با بیان این که این بخش از پل متعلق به 10 سال پیش است، ادامه داد: پس از بروز این اتفاق بازدیدی انجام دادیم که بررسی های فنی را انجام می دهیم و در نهایت تیمی برای بررسی نهایی مشخص شده است  و امیدوارم بتوانیم در اسرع وقت این مشکل را برطرف کنیم.

 

وی افزود: دستک جزء قطعات اصلی پل نیست اما باید کار فوری انجام دهیم که محور را ایمن سازی کنیم و مقصر این قضیه رابه مراجع قانونی معرفی می کنیم.

 

فیلی در پاسخ به سوالی مبنی بر جمع شدن آب زیاد در یکی از دهانه های پل سوم بشار گفت: این آب که به مقدار زیاد بوده در دهانه پل به سمت اکبرآباد جمع شده است و زیر دستک را خالی کرده و باعث شده است بخشی از دستک تخریب شود و مشکل از آبراهه نبوده است.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
محمد
1397/8/27 - 17:15
هدایت آبهای سطحی با شهرداری می باشد و شهرداری در این مورد به وظیفه خود به خوبی عمل نکرده است شهردار را به دادگستری معرفی کنید
rateup 1
 ratedown 1
محمد
1397/8/27 - 17:15
هدایت آبهای سطحی با شهرداری می باشد و شهرداری در این مورد به وظیفه خود به خوبی عمل نکرده است شهردار را به دادگستری معرفی کنید
rateup 2
 ratedown 4
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.