گروه: اخبار استان خبر: 112634 / تاریخ انتشار : 1397/8/24 ساعت : 19:23
در گفتگو با شهروندان یاسوجی مطرح شد؛

مسئولان فکری به حال و روز شهر در روزهای باران کنند/ضعف در زیرساخت های شهری موج می زند+تصاویر

شهروندان یاسوجی با اعتراض به مشکلات موجود در سطح شهر گفتند: در فصل بارش آب گرفتگی معابر و پاشیدن آب توسط خودروها به عابران پیاده از جمله مشکلاتی در شهر بوده که باید توسط مسوولان شهری هر چه سریع تر برطرف شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ با فرارسیدن فصل پاییز، برگ درختان شروع به زرد شدن و ریزش می کند، این فصل با سرد شدن هوا باران را با خود به همراه داشت و امیدها را برای سالی پر برکت در سرتاسر استان زنده کرد.

انصاری یکی از شهروندان یاسوجی در خصوص وضعیت بارندگی گفت: بارش باران نعمت خداوند متعال بوده و سبب خوشحالی شهروندان می شود، اما وضعیت نامناسب زیر ساخت ها و مشکلاتی که ایجاد می کند،سبب افزایش هزینه برای شهروندان می شود.

 

 

یکی دیگر از شهروندن یاسوجی در رابطه  با بارش باران بیان کرد: فصل پاییز امسال با بارش باران همراه بوده و به زیبای و طراوت این فصل اضافه کرده و آلودگی هوای شهر را تبدیل به پاکیزگی می کند.

 

 

وی افزود: آب گرفتگی معابر و پاشیدن آب توسط خودروها به عابران پیاده  از جمله مشکلاتی در شهر بوده  که باید این مشکل توسط مسوولان شهری برطرف شود.

 

زارعی گفت: بارش باران رحمت الهی بوده و باعث از بین رفتن آلودگی های هوا می شود، از طرفی باعث شادابی درختان و سبب تقویت  منابع آبی زیر زمینی می شود .

 

 

خلفی از دیگر شهروندان یاسوجی در رابطه با بارش باران در شهر یاسوج بیان کرد: مدت دوسال است که منتظر یک وضعیت پر بارش هستیم و اگر سال پیش رو با افزایش باران همراه باشد طبیعتی سرسبز و باطراوتی را شاهد خواهیم بود.

 

 

خانم افتخاری گفت: خداوند را برای بارش باران شکرگذاریم و کشاورزان در فصل کشت و کار از این نعمت الهی بهره مند می شوند ولی مسئولان نیز باید برای رفع مشکلات شهروندان در روز باران فکری اساسی کنند.

 

 

دلروز اشاره کرد: استان کهگیلویه و بویر احمد یک استان چهار فصل بوده و باراش باران بر زیبایی این فصل اضافه میکند و خداوند را برای این بارش ها شکرگذاریم.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.