گروه: اخبار استان خبر: 112526 / تاریخ انتشار : 1397/8/21 ساعت : 23:48
مسئولین منتظر بودجه اند یا بودجه منتظر مسئولین:

وعده های توخالی تاج گردون برای جاده باشت به چرام/سرنوشت محور باشت-چرام در هاله ای از ابهام+تصاویر

جاده ارتباطی باشت-چرام که چهار شهرستان استان شامل (چرام، کهگیلویه، لنده و لیکک) را به محور ترانزیتی گچساران-بابامیدان-شیراز و یا گچساران-خوزستان متصل می‌کند، این در حالی است که این روز‌ها حال و روز خوشی ندارد و هر گاه شاهد حوادث تلخ و ناگواری در این جاده هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس محور باشت به چرام یکی از محور‌های مواصلاتی جنوب کشور به شمار می‌رود که جاده ارتباطی چهار شهرستان استان شامل (چرام، کهگیلویه، لنده و لیکک) را به محور ترانزیتی گچساران-بابامیدان-شیراز و یا گچساران-خوزستان متصل می‌کند، این در حالی است که این روز‌ها حال و روز خوشی ندارد و هر گاه شاهد حوادث تلخ و ناگواری در این جاده هستیم.

 

 

محور باشت به چرام بیش از ۶۳ کیلومتر طول دارد و حدود دوسال است که ۷ کیلومتر از این جاده در دست تعمیر وبازسازی است، پیچ‌های خطرناک و نقاط حادثه خیز در این محور ارتباطی در سالیان گذشته موجب بروز تصادفات متعدد و کشته و مجروح شدن عده زیادی از هموطنانمان شده است، اما متاسفانه مدتی است که این طرح نیمه کار رها شد.

 

 

جاده ارتباطی باشت-چرام سالها است در حد زیر سازی باقی مانده است و باعث اخلال در رفت و آمد خودرو‌ها شده و رانندگان این مسیر ارتباطی خواستار پیگیری و رفع مشکلات این جاده توسط مسئولان و متولیان امر هستند.

 

 

این پروژه در فصل زمستان به جاده ای تبدیل شده است که شاید دیگر حیوانات نیز از این مسیر عبور نکنند چراکه با شروع بارندگی در این قسمت موجب اختلال در تردد خودرو ها شده است، این درحالی است که برخی از مسئولین مانند نماینده شهرستان گچساران نیز وعده به عملی و به اجرا در آوردن این پروژه در سال جاری نماید اما دریغ از اجرایی نمودن و یا حتی بازسازی این مسیر برای کسانی که در این مسیر تردد دارند.

 

 

تصویر فوق نشان دهنده این ادعا است که این مسیر اکنون در وضعیت بسیار اسف باری قرار دارد و رفت و آمد را برای افرادی که می خواهند از این مسیر عبور کنند سخت و دشوار کرده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.