گروه: اخبار استان خبر: 112484 / تاریخ انتشار : 1397/8/20 ساعت : 12:37
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

ملی پوش سه گانه استان در اردوی تیم ملی/کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج آغاز شد/راهیابی ووشوکار کهگیلویه وبویراحمدی به تیم ملی/احداث سه چمن و یک مجموعه ورزشی در شهرستان باشت

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی سراسر استان کهگیلویه وبویراحمد منتشر شد.

 

رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

ملی پوش سه گانه استان در اردوی تیم ملی سه گانه کشور

 

 

لوا رئیس هیات سه گانه استان از حضور ملی پوش سه گانه کهگیلویه وبویراحمدی در اردوی انتخابی تیم ملی جهت حضور در کمپ کشور پرتغال خبر داد.

 

آتیلا لوا رئیس هیات سه گانه استان با بیان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت : به منظور انتخاب نفرات برتر تیم ملی سه گانه کشور جهت اعزام به کمپ پرتغال اردوی تیم های ملی سه گانه کشور با حضور سرجیو سانتوز سرمربی پرتغالی تیم ملی در حال برگزاریست .

 

لوا ادامه داد:این اردو از 15لغایت 21آبانماه با حضور 12 نفر از برترینهای این رشته در شهر اهواز در حال برگزاریست .
 
رئیس هیات سه گانه استان ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه این رشته افزود :علی عباس نژاد ملی پوش خوب و ارزنده استان و کشور یکی از امیدهای این ورزش برای کسب یکی از شش مقام برتر برای حضور در کمپ کشور پرتغال می باشد.
 
این مقام مسئول و زحمت کش و مربی تیم ملی سه گانه کشور از آمادگی خوب عباس نژاد در این اردو خبر داد و ادامه داد:بی شک طبق صحبتها و رضایت مربیان تیم ملی ،این ملی پوش خوب وبا اخلاق تیم ملی سه گانه یکی امیدهای تیم ملی جهت حضور در المپیک 2020 توکیو است.
 
وی از برگزاری مسابقات قهرمانی سه گانه کشور در روزهای 21 و 22 آبانماه به میزبانی شهرآبادان و منطقه آزاد اروند کنار با حضور مربیان تیم ملی خبر داد و تصریح کرد :محک نهایی و عیار ملی پوشان سه گانه کشور برای حضور در کمپ پرتغال در پایان این رقابتها مشخص خواهد شد و امیدواریم با شناختی که از عباس نژاد داریم این ملی پوش خوب استان یکی از مسافرین کمپ کشور پرتغال باشد.
 
 
******************************
 

رئیس هیات ووشو کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

ووشوکار کهگیلویه وبویراحمدی به اردوی تیم ملی ووشو کشور راه یافت

 

 

امیری رئیس هیات ووشو استان از حضور ووشوکاراستان به اردوی تیم ملی ووشو کشور برای رقابتهای جهانی 2019 چین خبر داد.

 

حجت امیری رئیس هیات ووشو استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت : رقابتهای انتخابی تیم ملی کشور برای شرکت در رقابتهای قهرمانی جهان به میزبانی استان اردبیل برگزار شد .
 
امیری افزود:این مسابقات 13و 14 آبانماه در رده سنی بزرگسالان برگزار شد و محمد پزدان پناه عضو تیم ووشو استان در وزن 85-کیلو گرم موفق شد ضمن کسب مقام قهرمانی به اردوی تیم ملی ووشو بزرگسالان کشور راه یافت.
 
اردوی تیم ملی ووشو بزرگسالان کشور برای شرکت در رقابتهای قهرمانی 2019 کشور چین از 31تیرماه 1398 در تهران برگزار و نفرات برتر به رقابت های جهانی این رشته اعزام میشوند.
 
 
******************************
 
 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد :

9 پروژه بزرگ ورزشی در شهرستان کهگیلویه از محل هدایای خاص وزارت نفت ساخته می شود

 

 

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از ساخت نه پروژه ورزشی در شهرستان کهگیلویه خبر داد.

 

سید محمد تقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت: این نه پروژه ورزشی با حمایت و پیگیری نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی و توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان در دست احداث و ساخت است.
 
علوی سالن ورزشی سرفاریاب ،زمین چمن مصنوعی قلعه دختر ،زمین چمن مصنوعی چیر ،زمین چمن مصنوعی چنگلوا ،زمین چمن مصنوعی درغک ، زمین چمن مصنوعی دشت آزادی ،زمین چمن مصنوعی بردیان ،زمین چمن مصنوعی روستای سمغان و زمین چمن مصنوعی ایدنک را مهمترین پروژه های دردست احداث اداره کل ورزش و جوانان استان ذکر کردو از حمایت و پیگیریهای هاشمی پور نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی تقدیر کرد .
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان از پیشرفت فیزیکی این نه پروژه ورزشی خبر داد و تصریح کرد :در صورت شرایط جوی و تامین اعتبارات لازم ،انشا الله تا دهه فجر و سال جاری این پروژه ها افتتاح خواهند شد .
 
******************************
 

دبیر هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج آغاز شد

 

 

عالی منش دیبر هیات تیراندازی استان از شروع کلاس داوری درجه 3 این رشته در یاسوج خبر داد.

 

کرامت عالی منش با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت : اولین کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج آغاز شد .
 
عالی منش افزود:با هماهنگی فدراسیون تیراندازی کشور و حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان ، اولین دوره کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج با حضور مدرس بین المللی این رشته آغاز شد .
 
دبیر هیات تیراندازی استان ادامه داد:این کلاس از 19 آبانماه و با حضور 17 نفر از علاقمندان به این رشته بصورت تئوری و عملی شروع شده و تا 22 آبانماه ادامه خواهد داشت .
 
این مقام مسئول از حضور 11 نفراز بانوان و 6 نفر از آقایان از شهرهای یاسوج ،گچساران و دهدشت وشهر بندرعباس در این دوره چهار روزه خبر داد و تصریح کرد:مسعود کلهری مدرس بین المللی فدراسیون تیراندازی کشور بعنوان مدرس کار تدریس و فراگیری اصول اولیه داوری را به شرکت کننده آموزش می دهد.
 
عالی منش هدف از برگزاری این دوره را فراگیری تیراندازان با اصول اولیه داوری بیان کرد و اظهار داشت:این کلاس بصورت تئوری در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان و بصورت عملی در محل سالن تیراندازی برگزار و در پایان از شرکت کنندگان آزمون های مربوطه بعمل می آید.
 
 
******************************
 

علوی خبر داد:

سه چمن و یک مجموعه ورزشی در شهرستان باشت احد اث می شود

 

 
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از احداث سه زمین چمن و یک مجموعه ورزشی بانوان در شهر باشت خبر داد.
 
سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :از محل هدایای خاص وزارت نفت و با حمایت و پیگیریهای نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، سه زمین چمن و یک مجموعه ورزشی ویژه بانوان در شهر باشت در دست احداث می باشد.
 
علوی ضمن تشکر از حمایت و پیگیرهای تاجگردون نماینده شریف مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این پروژه های ورزشی در بوستان باشت ،کته ،بهره عنا و شهر باشت توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان در دست ساخت و احداث می باشد .
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :پروژه زمین چمن بوستان باشت با اعتبار 237میلیون و 500 هزار تومان ،زمین چمن کته باشت با اعتبار 50میلیون تومان ،زمین چمن روستای بهره عنا باشت با اعتبار 86میلیون تومان و مجموعه استخر ورزشی بانوان باشت از محل هدایای خاص وزارت نفت در این شهرستان احداث می شود .
 
مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از پیشرفت فیزیکی این چهار پروژه ورزشی خبر داد و تصریح کرد در صورت تامین اعتبارات ،این پروژه ها تا دهه فجر و پایان سال جاری افتتاح و تحویل جامعه ورزش این شهرستان خواهد شد.
 
 
******************************
 
انتهای پیام/د
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.