گروه: اخبار استان خبر: 112468 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 ساعت : 19:00
خدمت بی منت همراه با باران:

تلاش کارکنان مخابرات برای وصل تلفن شهروندان در باران+تصاویر

انسان در برخی مواقع شاهد تلاش و مجاهدت برخی از کارکنان ادارات می شود که واقعا در گرمای 60درجه و یا زیر بارش شدید باران به عشق مردم برای مردم خدمات رسانی می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، تلاش و کوشش برای رفع مشکلات مردم از مهمترین خصلت های نیک انسان است حال این خدمت چه در منزل باشد و چه در محل کار چرا منفعت و سود آن را علاوه بر فرد سایر افراد نیز خواهند برد.

مجاهدت و تلاش و کوشش برخی از افراد جامعه را که می بینیم با وجود حقوق و دستمزد کم، کارشان را به نحو احسن انجام می دهند که مردم روزی هزاران بار رحمت و درود به والدین آنان می فرستند و اقدامات آنان را تحسین می کنند.

 

 

حال چند روز پیش در حال عبور از خیابان سادات شهر لنده بودیم که نزولات آسمانی با شدت در حال باریدن بود و شاهد تلاش کارکنان مخابرات لنده برای رفع خرابی تلفن شهروندان بودیم که حقیقتاً این تلاش ان هم در زیر باران ستودنی بوده است.

وجود انسان های مسئولیت پذیر که اینگونه در باران شدید و در گرمای تابستان به فکر رفاه حال مردم هستند هنوز هم به تعهد کاری برخی از انسان های شریف امیدوار می شود.

 

 

به هرحال باید قدر داشته های خودمان را بدانیم و جا دارد از تلاش و کوشش دستگاه های خدمات رسانه به خصوص کارکنان مخابرات شهرستان لنده که این چنین بی ادعا و زیر باران به فکر رفع مشکلات مردم بودند صمیمانه قدردانی کنیم.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.