گروه: اخبار استان خبر: 112465 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 ساعت : 16:48
معرفی چهره های مطرح استان:

کمک داور کهگیلویه وبویراحمدی که همواره مورد تحسین برنامه 90و تماشاگران قرار گرفت+عکس

آموزگار طی این چند دوره از حضور در لیگ برتر فوتبال کشور یکی از کم اشتباه‌ ترین کمک‌ داوران لیگ برتر بود، چرا که هیچ‌گاه در برنامه‌های ورزشی مهم از جمله برنامه 90 مورد انتقاد مربیان و هواداران فوتبال قرار نگرفت.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده،غلام آموزگار برای همه فعالان عرصه ورزش در کهگیلویه و بویراحمد نامی آشناست.

غلام آموزگار داور سابق هم استانی  سالیان سال در رده‌های بالای داوری فوتبال به این عرصه در ورزش خدمت کرد.

 البته غلام آموزگار را پیش از داوری همه با نام و اخلاق نیک و رفتار ومنش وی  می‌شناسند، کسی که می‌تواند برای همه جوانان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمدی در ورزش و به خصوص حوزه داوری الگو باشد.

این داور ملی فوتبال که کار خود را با دبیری ورزش از شهرستان باشت آغاز کرد، در کنار تدریس این رشته همواره به عنوان فوتبالیستی خوش اخلاق و البته فنی شناخته می‌شد.

آموزگار در سال 70 وارد عرصه داوری فوتبال شد و از همان زمین‌های خاکی شهر باشت کار خود را در این رشته آغاز کرد.

این داور ملی فوتبال کشور به واسطه تلاش و کوشش و البته رفتار صحیحی که در عرصه ورزش داشت مورد توجه قرار گرفت و در لیگ استانی و مسابقات شهرستانی به عنوان داوری نمونه در سطح استان شناخته شد.

 آموزگار در ادامه پس از گذراندن مراحل و مدارج مختلف که با اخذ مدرک داوری درجه 3 در سال 70 مقارن بود اندک اندک پله‌های ترقی ‌را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشت و به عنوان یکی از کمک داوران مطرح لیگ دسته اول فوتبال کشور فصل نوینی در کارنامه ورزشی خود ثبت کرد به واسطه تلاش‌ها و اشتباهات کمی که در این رده از داوری فوتبال کشور داشت به رده مهم فوتبال کشور یعنی لیگ برتر فوتبال معرفی و از آن پس در بیش از 70 دیدار از این رده به عنوان کمک داور به فوتبال خدمت کرد .

آموزگار طی این چند دوره از حضور در لیگ برتر فوتبال کشور یکی از کم اشتباه‌ترین کمک‌ داوران لیگ برتر بود، چرا که هیچ‌گاه در برنامه‌های ورزشی مهم از جمله برنامه 90 مورد انتقاد مربیان و هواداران فوتبال قرار نگرفت.

 
 

 این داور خوش اخلاق و با تجربه فوتبال کشور عاقبت در روز جمعه 20 اردیبهشت و در آخرین دیدار لیگ برتر دوازدهم فوتبال کشور در بازی استقلال و داماش و در حضور 100 هزار تماشاگر ورزشگاه آزادی تهران از دنیای داوری خداحافظی کرد.

برای آموزگار عزیز یکی ازافتخار آفرینان عرصه داوری  استان وکشور موفقیت ،تندرستی وعمری طولانی و باعزت  آرزومندیم.

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.