گروه: اخبار استان خبر: 112461 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 ساعت : 18:38

وضعیت نابسامان مسیر رفت و برگشت بیمارستان امام سجاد یاسوج/پروژه هایی که یکی پس از دیگری تاریخی می شوند+تصاویر

جاده های رفت و برگشت بیمارستان امام سجاد یاسوج این روزها وضعیت مناسبی ندارد و باعث گلایه مندی شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،بیمارستان امام سجاد یاسوج یکی از بیمارستان های قدیمی شهر یاسوج است که با توجه به کمبودی که در سال های گذشته در حوزه مراکز درمانی و بیمارستان ها در یاسوج بود افرادی زیادی نیز به این بیمارستان مراجعه می کنند به گونه ای می توان گفت که دو بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج و شهید بهشتی یاسوج دو بیمارستانی هستند که مراجعه کنندگان زیادی دارند.

با توجه به حجم مراجعه کنندگان بنابراین خدماتی که ارایه می دهند نیز باید متمایز و شاخص باشد از طرف دیگر راه دسترسی این بیمارستان ها نیز باید در بهترین وضعیت باشند چرا که اگر بیماری در وضعیت اورژانسی  باشد منتظر ترافیک نمی ماند و ممکن است بیمار در اثر دیر رسیدن دچار مشکلات بیشتری شود.

 

بیمارستان شهید بهشتی یاسوج که در مرکز شهر و در مکانی پر ترافیک واقع شده است با وجود اینکه در شورای ترافیک قرار بر این شده که در ساعاتی از روز خیابان این بیمارستان یک طرفه شود اما باز هم مشکلات ترافیکی وجود  دارد و آمبولانس ها برای رفت و آمد با مشکل مواجه هستند.

بیمارستان امام سجاد یاسوج که در مکان بهتری نسبت به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج قرا  دارد اما باز هم به دلیل قرار گرفتن در مسیر پارک ساحلی در بهار و تابستان مشکلات ترافیکی بسیار زیادی دارند که با افتتاح جاده رفت به سمت بیمارستان وضعیت کمی بهبود یافته است اما هنوز هم این جاده رفت و برگشت بیمارستان دچار مشکلاتی است که نیازمند توجه ویژه است.

 

با توجه به اینکه پل چهارم بشار در مسیر بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج قرار دارد و برای نصب عرشه پل کناره های جاده را برش داده اند بنابراین در این روزها که باران زیادی در یاسوج بارید گویا بخشی از جاده دچار ریزش شده است و برای جلوگیری از سقوط خودروها به داخل دره  نصف جاده بسته شده است.

طبق این تصاویر برای برگشت از بیمارستان امام سجاد یاسوج باید از بخشی از جاده استفاده کرد که وضعیت بدی دارد  اینکه تا چه زمانی قرار است وضعیت اینگونه باشد جای سوال دارد؟ این جاده تنها محل اتصال بیمارستان امام سجاد (ع) نیست بلکه دانشگاه علوم پزشکی، مرکز ام آر ای کوثر و چند ساختمان دیگر در این مسیر قرار دارد.

 

از طرف دیگر جاده رفت به سمت بیمارستان که از پشت یک تپه رد می شود در شب تاریکی مطلق در این مکان حکم فرماست  و به دلیل یک یا دو پیچی که دارد ممکن است مشکلاتی برای راننده ها ایجاد شود.

 

 انتظار می رود مسئولان علوم پزشکی و شهرداری یاسوج نسبت به حل مشکلات این دو جاده رفت و برگشت اقدام کنند چرا که بخش زیادی از مردم با این جاده سر و کار دارند.

 

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.