گروه: اخبار استان خبر: 112453 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 ساعت : 22:07

جمعه بازار یاسوج اژدهایی خفته درکمین شهروندان یاسوجی

با توجه به آتش سوزی در جمعه بازار یاسوج و بروز مشکلات فراوانی برای شهروندان، وعده های مسوولان در خصوص جابجایی مکان آن عملی نشده و هنوز هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ جمعه بازار شهر یاسوج که اخیرا طعمه حریق شده است قبل از آتش سوزی نیزمشکلات بسیاری داشته است، فرماندار و شهردار در صحبت های خود بارها اشاره کرد اندازه که: جمعه بازار یاسوج با توجه به ایمنی بسیار پایین غرفه ها و همچنین ایجاد ترافیک سنگین باید جمع آوری و ساماندهی شود.

 

باتوجه به آتش سوزی در این مکان و ایجاد مشکلات بسیار که در این بازار وجود دارد، نگرانی شهروندان یاسوجی را سبب شده است.

 

دراین جمعه بازار بیش از 486 نفرقرارداد دارند که شهرداری از آنها عوارض دریافت می کند و فقط در قبال این تعداد احساس مسئولیت می کند.

 

این مکان قبلا نیز طعمه حریق شده و به وسیله آتش نشانی خاموش شده است اما اگر همچنان مسئولین بر وعده های بدون عمل خود اصرار ورزند روزی می رسد که باید بسیاری از شهروندان قربانی اقدامات نسنجیده آنان شوند.

 

باتوجه به اینکه بارها این مکان طعمه حریق شده است و مشکلات فراوانی برای شهروندان به وجود آورده پس چرا مسئولین بارها وعده وعید داده اند به جابجایی مکان این جمعه بازار و هنوز هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته است؟

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.