گروه: اخبار استان خبر: 112440 / تاریخ انتشار : 1397/8/19 ساعت : 08:14
صبح زاگرس در هفته ای که گذشت؛

شهرداری برای رنگ آمیزی/ابهامات فروشگاه رفاه/تاکتیک جدید زارعی/ضربه شلاق در انتظار معاون استاندار و آقای مدیر کل/امپراطور وعده ها/مدیران عشق پرواز

مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مهمترین و پربازدیدترین گزارش ها و اخباری که هفته گذشته بر روی خروجی صبح زاگرس قرار گرفت را می توانید در این بسته خبری مطالعه کنید.

 

 

تیم فشاررا بشناسیم؛ عامل ترور عملکرد و شکست شهردار یاسوج!

شهرداری که گفته می شود حتی در انتخاب مشاورانش اختیار عمل چندانی ندارد، و به گفته یکی از اعضای شورای شهر یاسوج نمی گذارند مستقل عمل کند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

شهرداری یاسوج همچنان درگیر رنگ آمیزی و چمن تراشی!/پروژه های بزرگ عمرانی در خواب مقدم هم نمی گنجد

هر چند که بیش از یکسال از عمر مدیریتی شهردار فعلی شهر یاسوج میگذرد اما اقدام اساسی و زیرساختی قوی نبوده است و با ادامه این روند به نظر نمی رسد افق روشنی پیش روی شهر یاسوج قرار گرفته باشد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

ابهامات فروشگاه رفاه یاسوج ادامه دارد/ خاموشی مطالبه گری استاندار و رسانه ها از فروشگاه های زنجیره ای

اینکه بک یکباره فروشگاه رفاه بر سر زبان ها بیفتد و یک باره همه چیز خاموش شود نیاز به توضیح دارد اقایان مسئول مردم نکته بین هستند هیچ چیز از خاطرشان فراموش نمی شود و این موضوع برایشان مبهم است یا اقای معاون عذرخواهی کند و بگوید اشتباهی رخ داده است یا چرا احتکار بود و کاری انجام نشد؟

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی:

امام آمد و با شکستن حصارها افق جدیدی ایجاد کرد/بدون ایران هیج تضمینی وجود ندارد/تا زمانی وحدت ملی داریم آمریکا شکست خورده است

علیرضا زاکانی: آمریکا اکنون بی اعتبار ترین کشور در اذهان دولت ها و حتی برخی دوستانش است، امروز آمریکا نمی تواند حداقل اراده خودش را به ما تحمیل کند، ما گفتیم انتقاممان را از اسرائیل می گیریم و انتقام گرفتیم و آمریکا جرات نکرد در مقابل ما قرار بگیرد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

تاکتیک جدید نماینده بویراحمد و دنا:

تلاش مضاعف زارعی برای کسب آرای اصولگرایان بویراحمد!+جزییات

زارعی براحتی در بین جوانان جریان اصولگرایی حضور می یابد، با آنها به راحتی حرف میزند و گفتمان خود را بین آنها ترویج میدهد و می گوید که من از جنس شما هستم.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

ضربه شلاق در انتظار معاون استاندار و مدیر کل کهگیلویه و بویراحمدی/قاطعیت دستگاه قضایی استان ستودنی است

همچنین دادگاه تجدید نظر استان کهگیلویه و بویراحمد حکم انفصال از خدمت دو ساله گوهرگانی و یکساله تاج الدینی را به مدت سه سال به حالت تعلیق درآورد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

احمدی هم به ستوه درآمد؛

ضعف بازرسی های " صمت " از دل بازار تا کف رودخانه / وقتی کار استاندار در مقابل صنعت و معدن به خواهش و تمنا می کشد

به نظر می رسد ماجراهای صنعت و معدن استان و نظارت ها در استان تنها به موضوع بازار و مایحتاج روزانه شهروندان محدود نمی شود و این ضعف در موارد گسترده تری وجود دارد و کار حتی به بازار شن و ماسه نیز رسیده است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس در گفتگو با صبح زاگرس:

حذف دلار از مبادلات بین المللی برای اقتصاد ما ضروری است/هیچ دلیلی برای مبادله با کشورهای همراه استکبار وجود ندارد/دلار امریکا در حال افول است

محمدی:دنیا پذیرفته است که امریکا در حال افول است، حتی در بحث دلار بدون اینکه ما بخواهیم برنامه ریزی کنیم و با این روندی که امریکا در دنیا پیاده می کند روز به روز در حال افول بیشتر است و آثار آن کاملا در جهان مشخص است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

امپراطوری وعده های زارعی ادامه دارد؛ این داستان: سرتنگ رواق پاتاوه/آخرین قسمت سریال وعده های بی نتیجه زارعی کی فرا می رسد؟

به نظر می رسد سریال تکراری وعده های عملی نشده غلام محمد زارعی همچنان ادامه دارد و باید منتظر بمانیم که آخرین قسمت این سریال چه زمانی خواهد بود.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

استاندار پروازی کهگیلویه و بویراحمد در صدر جدول کاروان پروازی/احمدی همچنان بی تفاوت نسبت به دستور وزیرکشور/مدیرانی که اول هفته به عشق پرواز آخر هفته هستند+اسامی

حال که بی تفاوتی احمدی نسبت به دستور وزیر کشور در مراسم معارفه اش ادامه دارد، جالب است لیست بلند بالایی را در زیر ببینید که حکایت از اتوبوسی شدن کاروان مدیران پروزای تا سطح شهرستان و بخش را دارد.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

جنگ و جدالهای بی ثمر سیاسی در درون کهگیلویه و بویراحمد/بکارگیری آقازاده های تهران نشین در هیئت مدیره شرکت های وابسته به وزارت کار

همواره در کهگیلویه و بویراحمد عرصه تاخت و تاز سیاسی و جولان های داخلی بوده است و کافیست یک استخدام کوچکی صورت پذیرد تا به ناگاه موج های عظیم رسانه ای شکل پذیرد. اما غافل از اینکه اینها در مقابل برخی اقدامات دیگر خیلی کوچک بنظر میرسند.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

ورود سامانه "شله ماشکی" به جو استان؛

کهگیلویه و بویراحمد غرق در شله ماشکی!/غذاهای سنتی که یادآور دورهمی های زمستانی است

یکی از سنت های بومی و جالب که در سراسر استان کهگیلویه وبویراحمد از قدیم نهادینه شده است، پخت غذاهای سنتی هنگام بارش باران است که آش ماش یا "شله ماشکی" یکی از آنهاست.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

#امپراطور_وعده

وعده های امپراطور را آب برد!/زیلایی همچنان بر مدار صفر درجه و زارعی بر مدار وعده ها+تصاویر

پس از گذشت چند ماه خبری از عملی شدن وعده زارعی نشد و پلی که قرار بود راهگشای اهالی موشمی زیلایی باشد، همانند وعده های زارعی با آب باران از بین رفت.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

 

واکنش فرماندار اسبق کهگیلویه به انقلابی بودن تاجگردون!

اگر بکارگیری مدیران براساس ایل و منطقه خاص وگاها مشکل دار (معتاد و..)انقلابی گری است ،تاجگردون انقلابی است.

ادامه خبر را اینجا بخوانید

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.