گروه: اخبار استان خبر: 112438 / تاریخ انتشار : 1397/8/18 ساعت : 21:32
تحلیل های رسانه ای صبح زاگرس می گوید:

حضور بیعت اصل در انتخابات مجلس گچساران چندان توفیقی ندارد!/انشقاق اصولگرایان حال کی را خوش میکند؟

تاجگردون در حال چرخاندن گرداننده ای است که هر روز غبار پیچیدگی انتخاب کاندید واحد اصولگرایی گچساران را پیچیده تر می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گروه سیاسی - جو سیاسی حاکم در گچساران در برهه کنونی نیاز به تفاسیر کوتاهی دارد که امیدواریم راهگشا باشد، دسته گان چنتایی اصولگرایان در این شهر این روزها دوست داران این جرایان را در گچساران بیش از بپیش دچار بیم کرده است.

 

تاکنون هیچ جلسه ای در گچساران نتوانسته این جریان را به هم نزدیک کند و هر روز هر کدام از این بزرگواران ردای کاندیداتوری مجلس را می پوشند و سعی دارند دین خود را ادا کنند!

 

در این بین بیعت اصل بیشتر از همه جریان را علنی تر کرده است و حتی قبل از آغاز دوران نمایندگی خود، شروع به کلنگ زنی مسجد کرده است.

 

اما غافل از اینکه تیم تحلیل بیعت اصل باید آنالیز کند که جامعه آماری رای وی در شهرستان چقدر است و انشقاق این جامعه آماری از جمع رای واحده اصولگرایان در گچساران چقدر می کاهد؟

 

آیا بیعت اصل در جامعه حدود  35 هزار نفری ترک های قشقایی رایی دارد؟

 

اصولا حضور وی در این برهه زمانی مفید واقع است و یا اینکه باعث می شود پیشرانه عقبگرد اصولگرایی در شهرستان به عقب تر برود؟!

تجربه تلخ دور قبلی انتخابات این جریان در گچساران تنها و تنها این نکته را رساند که اگر امیدی به پیروزی هست در سایه همگرایی محقق می شود.

 

زینل زاده جوان هم که در این بین نوک پیکان کاندیداتوری خود را تیز کرده است و سعی دارد در فرصت مناسبی به آن رسمیت ببخشد!

حضور مداوم سید قدرت حسینی نیز در مجالس مختلف این روزها بیش از پیش شده است. و به شکل ناخودآگاه زمزمه کاندیاتوری وی را تقویت میکند.

 

حاج رمضانی نیز که از وی بعنوان دیگر گزینه این جریان یاد می شود و زمزمه هایی مبنی بر شروع فعالیت وی شنیده می شود.

جعفری و دیگران که دیگر جای خود را دارند.

 

حال باید دید از این اتحاد افتراقی چه کسی بیشترین سود را می برد؟

تاجگردون در حال چرخاندن گرداننده ای است که هر روز غبار پیچیدگی انتخاب کاندید واحد اصولگرایی گچساران را پیچیده تر می کند.

 

انتهای پیام/

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.