گروه: اخبار استان خبر: 112436 / تاریخ انتشار : 1397/8/18 ساعت : 19:59

چرا از هدایتخواهی که میگویید اقبال مردمی ندارد، میترسید؟/آقای هدایتخواه چرا از غیرانقلابی های دور و اطرافت نمیگویی؟!

می گویند چرا در شبکه دنا حضور دارد؟دیگری می گوید چرا نمایندگی آستان قدس به او رسیده است ؟ رقیب سیاسی از توزیع بسته غذایی برآشفته می شود؟ و دیگری می پرسد چرا در روستا کاخ ساخته است ؟

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس هر ازگاهی انتقادو بعضا تخریب هایی علیه جناب آقای هدایت خواه در سطح استان در فضای رسانه ای استان به راه می افتد ،شخصی که به قول خودشان ، اقبال مردمی ندارد،اما این اندازه برای آنها ،مهم و بلکه رعب آور است که تا لب به سخن می گشاید ،این همه جنجال به پا می شود؟

 

 وقتی  زمزمه ورودش به سیاست می شود ،جمیع اضداد،از باهنر و لاریجانی و مطهری گرفته تا استانداران اصلاح طلب و اصول گرای استان ،از جریانات راست سنتی و مدرن تا چپ سنتی و مدرن در استان ،امت واحده می شوند تا ایشان رای نیاورد و از قضا ساختارهای سیاسی استان در هر دوره ای اعم از دولت های قبل و حال و حتی سیستم های ناظر سیاسی استان ،هر کدام به نحوی پیدا و پنهان ،خواسته و ناخواسته در عدم توفیق وی در ورود به مجلس ،نقش منفی بازی می کنند .

 

لابد اگر او این اندازه ، منزوی و غیرمردمی است ،این همه جیزو بلیز و جار و جنجال برای آمدن و نیامدنش به عرصه سیاست چیست ؟

می گویند  چرا  در شبکه دنا حضور دارد؟دیگری می گوید چرا نمایندگی آستان قدس به او رسیده است ؟ رقیب سیاسی از توزیع بسته غذایی برآشفته می شود؟ و دیگری می پرسد چرا  در روستا کاخ ساخته است ؟
 
این خود از عجایب روزگار است که هیچ کس در این گیرو دار  سئوال نمی کند که ؟
۱- تمام نمایندگان و حتی اغلب نامزدهای نمایندگی ادوار مجلس استان ،چرا در استان ساکن نیستند و دقیقا در کدام کلان شهر حضور دارند؟ و  چگونه است که از برگشت هدایتخواه به روستا می پرسند؟
 
۲-چرا همه نمایندگان ادوار مجلس استان و حتی از نمایندگان فعلی مردم ما ،الان در شرکت های بزرگ اقتصادی که کمترینشان شرکت نفت هست ،شاغل شدند و هستند ؟ و هدایت خواه نشده است ،نه خودش و نه خانواده اش ؟
 
۳-چرا کسی سئوال نمی کند که فرزندان نمایندگان ادوار و حال فعلی مجلس کجا هستند و چه شرکت های خصوصی و دولتی و پیمانکاری در اختیار دارند ؟ولی فرزندان هدایت خواه بیکار هستند.
 
۴-چرا کسی حداقل ۴نفر از بستگان و هم طایفه ای های هدایت خواه را نمی تواند برشمارد که در زمان ۸سال نمایندگی اش به نان و نوایی رسیده باشند ؟
 
۵- چرا کسی سئوال نمی کند ،قصه استخدام های فله ای طایفه ای در مرکز استان و یکی دیگر از شهرستان ها ،در چه زمانی و از طایفه کدام نمایندگان بودند و هستند ؟ چرا کسی نمی پرسد که کلیه مدیران استانی و شهرستانی در همه ادارات و حتی ارگان و نهاد ها از کدام طایفه و نزدیکان کدام نمایندگان حال و سابق استان هستند ؟
 
۶-چرا کسی از ژن های خوب استان در شرکت شستا و دیگر شرکت های خصوصی نمی گوید که از کدام جریان و با کدام رانت ها بوده است ؟
 
 به برخی مصاحبه های هدایت خواه خصوصا از کنار لاشه ها،ایراد وارد هست ،اما طبیعی است شبکه دنا از کسانی استفاده می کند که بیشتر در بین مردم هستند نه کسانی که به هر دلیلی ترک دیار کرده و اساسا در بین مردم نیستند. چگونه است که نزدیک به  رای گیری ،باگرفتن شناسنامه ها در بین مردم پول نقد ،آرد و اقلام توزیع کردن ،توهین به مردم نیست و صدا از کسی بلند نمی شود  ،اما توزیع بسته غذا و سایر خدمات  طی چند سال به نقاط محروم استان نه شهرستان بویراحمد ،سیاسی و توهین به عزت مردم  محسوب می شود ؟ 
 
  آستان قدس اگر آب و نانی داشت ،قطعا به هدایت خواه نمی رسید, چرا مثلا مسئولیت سازمان حج و عتبات یا کانون های فرهنگی غیردولتی و .... هرگز به او نمی رسد ؟
 
اما  چند نقد به آقای هدایت خواه
 
چرا از آن همه دوربری گذشته که فقط بیشتر هزینه عملکردهاشان را پرداختی ،کسی حاضر نیست ،در دفاع از حقانیت شما نه طرفداری شما بنویسد و یا بگوید؟چگونه هست که جنابعالی  اینگونه بر ایدئولوژی وحق محوری تاکید داری  و حاضر نیستی ،در جواب  یک دانشجو از اظهار نظر در مورد یک نفر ،مصلحت اندیشانه صحبت نمایید ،اما تنی چند و البته قابل توجه از نزدیکان سیاسی ومدیران  دوران شما و حتی اعضای هیئتتان ایدئولوژی شان  با تغییر دولت و نماینده ،کم رنگ و یا تغییر می کند ؟
 
آیا وقت آن نرسیده  کمی هم به غیرانقلابی های دور و بر خودت نگاه کنید ؟جنابعالی از مفاخر کشور و استان هستید و البته آقای تاجگردون هم اگرچه شریک وضع فعلی در حوزه اقتصاد هستند و ودرنگاهشان  به سران فتنه ،عیار انقلابی گری شان به شدت ضعیف است ،اما در کشور و استان مورداهتمام هستنند.
 
اما در پهنه سیاسی ،پایه رای تاجگردون در گچساران وتایید تعدادی از دوستان جنابعالی در مرکز استان توسط ایشان ،تردید جدی  صداقت برخی  اصول گرایان  را تداعی می کند . عدم اشراف شما به این مطلب و محصور شدن  در حلقه افراد مدعی ( یا هدایت خواه یا هرچه که ما گفتیم یا هیچ کس ) از نقاط نقد شماست که اجازه نمی دهند از سایر ظرفیت های موجود درکنار شما استفاده شود و از ظرفیت خود شما در تشکیل جبهه واحد در استان بهره برداری بهتری شودو اینگونه است که نقد هرکس و ناکسی واقع می شوید.
 
 یادداشت: حسین زاده
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
یه دوست
1397/8/19 - 00:08
سلام ضمن عرض تبریک بمناسبت این عید بزرگ نگارنده محترم متاسفانه بجای دفاع درست ازعملکرد استاد کل بویراحمد که مثل ایشان فکرنمیکنند رازیر رگبار ی از توهین گرفته که بااخلاق علوی درمنافات هست البته که استاد قابل تعریف وتمجید هست که والله قسم اکثر اوقات سلامت نفس ایشان غبطه میخورم اما اینطوری که نگارنده فرمودند ظاهرا طرفهای مقابلش راکم هوش وکم حافظه فرض نمود ه اند یادآوری میشود اول تااز مطلبی اطمینان حاصل نکرده ای اقدام به نقل وانتشار اقدام مفرما گناه مرتکب شده ای دوم به ناحق دروغ را به جای راست تحویل نده در زمان دکتر تا دلت بخواد استخدام فله ای دردستگاهای دولتی به سفارش ایشان بدون حتی یک آزمون انجام پذیرفت اثبات همین فردا فراخوان زده شود یا امینی رابفرست ادارات سوابق حتما موجوده دوم فرموده ای ژن
rateup 2
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.