گروه: اخبار استان خبر: 112418 / تاریخ انتشار : 1397/8/17 ساعت : 15:59
گره گشایی از کار مردم باعمل به سیره اهل بیت:

راهکار گچسارانی ها برای حل مشکلات کشور/مسئولین بایدپاسخگوی وفاداری مردم باشند+فیلم

شهروندان گچسارانی می گویند:اگر بخواهیم برای مسائل مبتلابه جامعه امروزی، راهکار ارائه دهیم، بهترین راه حل مشکلات جامعه امروز عمل و تمسک به سیره اهل بیت علیهم السلام است که با اتحاد و همبستگی مردم با مسئولان ، شناخت و به کارگیری الگوهای رفتاری بزرگان دینی می توان از توطئه ها عبور کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب جمعی از شهروندان گچسارانی در گفت گو با این پایگاه خبری تحلیلی؛ ترویج سیره اهل بیت را کلید رفع مشکلات جامعه می دانند و معتقدند که خدمت صادقانه به مردم در فرهنگ تعالیم قرآن و عترت، ارزش و ثواب فراوانی دارد که بنابراین می‌طلبد گره‏‌گشایى و رفع نیاز از نیازمندان ،فقرا و محرومین جامعه تبدیل به یک ارزش و یک فرهنگ شود.

آنها درادامه می گویند:در سیره و روش اهل بیت علیه السلام به تربیت دینی و اعتقاد مردم توجه زیادی شده است و تا زمانی که این مهم مورد توجه مردم و بویژه مسئولین قرار نگیرد نمی توان مشکلات اقتصادی را به صورت ریشه ای حل کرد. 

شهروندان گچسارانی معتقدند که آشنایی مردم با روش زندگی پیامبر(ص) و ائمه اطهارعلیهم السلام ،عاملی است که رفع فساد و مشکلات اقتصادی در جامعه را به همراه داشته و باید از این فرصت نهایت بهره را در اصلاح مشکلات کشور داشت.

این گزارش را در کلیپ زیرمشاهده نمایید.

 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.