گروه: اخبار استان خبر: 112411 / تاریخ انتشار : 1397/8/17 ساعت : 12:58
در گفت و گو با مردم مطرح شد؛

وقتی زور شهرداری دهدشت برای تصاحب یک زمین کافی نیست/دریاچه ای که به منازل شهروندان دهدشتی نفوذ می کند+فیلم

بسته شدن پایین خیابان موجب شده تا آب هایی که بر اثر بارندگی از تپه ی مجاور به پایین سرازیر می شوند دقیقاً پشت خانه های مردم جمع شده و حتی در مواردی به خانه ها نفوذ کرده و مشکلات فراوانی را بوجود آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ در پی بارندگی های اخیر در استان مشکلات و بحران هایی برای معابر شهری و برون شهری و بعضاً روستا های شهرستان کهگیلویه بوجود آمده است.

 

نمونه ای از این معابر، خیابان محله پاسداران پشت گلزار شهداست که براثر بارندگی یک طرف خیابان های این محله که حدود 50 خانوار در آن زندگی می کنند مسدود شد.

 

انسداد این معبر ها علاوه بر این که عبور و مرور را برای اهالی بسیار دشوار ساخته و جدا از خطراتی که براثر انباشته شدن آبی که از تپه بالای محله می آید، موجب شده تا این آب های انباشته شده راهی جز خانه های مردم پیدا نکند، به گونه ای که برخی از اهالی آب های وارد شده به منازل را با سطل خارج می کردند.

 

علاوه بر این مشکلات، برخی از اهالی به دلیل بروز این شرایط قادر به خروج وسایل نقلیه خود از خانه ها نیستند.

 

آقای کشاورز از اهالی همین محل گفت: این شرایط چند سال است که گریبان گیر این محله است، در سال های گذشته هنگام ساخت این منازل از طرف شهرداری به صورت مستند و کتبی مشخص شد که این زمین خالی فضای سبز خواهد شد و در سند پایان کار و در مدارک دیگر موجود است، اما با همه این قول ها و وعده های مکرر، شهرداری و شورا نتوانستند رضایت صاحب زمین را جلب کنند تا اینکه صاحب زمین مذکور اقدام به بستن یک طرف این خیابان کرد.

 

وی گفت: بسته شدن پایین خیابان موجب شده تا آب هایی که بر اثر بارندگی از تپه ی مجاور به پایین سرازیر می شوند دقیقاً پشت خانه های مردم جمع شده و حتی در مواردی به خانه ها نفوذ کرده و مشکلات فراوانی را بوجود آورده است.

 

شیرازی یکی دیگر از اهالی محله گلزار گفت: در این زمینه هم با مالک زمین و هم با مسئولین مربوط رایزنی کردیم، مالک زمین هیچگونه همکاری را با اهالی نمی کند ، مسئولین نیز هیچ جواب قانع کننده ای نمی دهند.

 

جزئیات بیشتر ماجرا را در ویدئوی زیر می توان مشاهده کرد؛

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.