گروه: اخبار استان خبر: 112366 / تاریخ انتشار : 1397/8/15 ساعت : 15:01
آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی استان؛

گردنه بیژن و محور پازنان مسدود شد/ تردد در سایر محور های مواصلاتی استان آزاد است

پس از ورود سامانه بارشی جدید به جو استان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مسدود شدن گردنه بیژن و محور پازنان خبر داد و محور جایگزین آنان را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ پس از ورود سامانه بارشی جدید به جو استان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از مسدود شدن گردنه بیژن و محور پازنان خبر داد و محور جایگزین آنان را  اعلام کرد.

 

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اعلام این خبر گفت: به دلیل شرایط جوی حاکم بر استان و بارش شدید برف در گردنه بیژن، محور مواصلاتی سی سخت-پادنا-سمیرم تا اطلاع ثانوی مسودد است و مسیر جایگزینی آن، محور یاسوج-پاتاوه-سمیرم اعلام شده است.

 

 

علی خان پایه گفت باتوجه به این شرایط فعلا امکان بازگشایی این محور وجود ندارد.

 

 

وی در خصوص وضعیت سایر محور های استان گفت: محور گچساران-پازنان-دیلم به علت بارندگی نیز مسدود بوده، هرچند این جاده مختص شرکت نفت بوده و تحت نظارت ما نیست ولی به دلیل حجم تردد بالا شهروندان در آن، نیروی ها را برای بازگشایی این محور اعزام کرده ایم و شهروندان می توانند از محور جایگزین گچساران-بهبهان-دیلم استفاده کنند.

 

 

خان پایه در خصوص انسداد محور گپساران-پازنان-دیلم گفت: شرکت نفت نیز در خصوص بازگشایی این محور ماشین آلات خود را اعزام کرده است.

 

 

وی عنوان کرد: سایر محورهای مواصلاتی و روستایی استان باز است و از لحظه شروع بارش نیروهای راهداری و حمل و نقل جاده ای به منظور مدیریت بحران و بازگشایی احتمالی مسیرهای مسدود شده در حال فعالیت اند.

 

انتهای پیام/د

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.