گروه: اخبار استان خبر: 112363 / تاریخ انتشار : 1397/8/16 ساعت : 14:26

گلایه اهالی دهدشت از کم توجهی مسئولان به برخی محلات/کوچه هایی که با بارش باران مسدود شدند و پاسخ تأمل برانگیز شهرداری+تصاویر

امروز براثر بارش شدید باران و مسدود شدن مسیر با شهر داری تماس گرفته شد اما تنها جوابی که دادند این بود که راننده ماشین سنگین مرخصی است

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه روز گذشته شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد روز پر بارشی را تجربه کردند که باعث خوشحالی مردم به خصوص کشاورزان شد، اما بارش باران در برخی نقاط باعث ایجاد مشکلات و خسارت هایی به زیرساخت ها و شهروندان شد.

 

اهالی ساکن در کوی پاسداران دهدشت به مسدودشدن خیابان ها که بر اثر باران شدید موجب بسته شدن یه طرف خیابان شده است معترض شدند.

 

اعتراض اهالی به چند مورد برمیگردد، اول اینکه زمینی که در شورای شهر مصوب شد خریداری شود و راه فاضلاب این محله که بیش از 45 خانوار در آن زندگی میکنند از آن عبور داده شود، در شورای جدید مدعی شدند که مصوبات شورای قبل را اجرا نخواهیم کرد و مسئولیتی در قبال آن نداریم.

 

همچین روز گذشته بر اثر بارش شدید باران و مسدود شدن مسیر با شهرداری تماس گرفته شد اما تنها جوابی که دادند این بود که راننده ماشین سنگین مرخصی است و فعلا کاری نمی توان انجام داد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.