گروه: اخبار استان خبر: 112354 / تاریخ انتشار : 1397/8/16 ساعت : 16:08

هفته پرکار فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد/نگاه ویژه سرهنگ خرمدل به مناطق محروم و اشتغال زایی+تصاویر

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با حضور در شهرستان های بهمئی، لنده، کهگیلویه و گچساران هفته ی پرکاری را گذراند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده جدید سپاه فتح استان هفته ی پرکاری را سپری کردو به برخی از شهرستان ها مانند گچساران، بهمئی و لنده سرکشی کرد که توضیحات این سفر در زیر آمده است.

 

سرهنگ حمید خرم دل در این سفر به همراه تعدادی ازکادر پرسنلی سپاه فتح و فرمانده ناحیه بهمئی به دیدار امام جمعه شهر لیکک رفت و بعد از آن در نشست شورای تامین شهرستان بهمئی شرکت کرد.

 

فرمانده سپاه فتح استان در این سفر با حضور در شهرستان بهمئی علاوه بر سرکشی از خانواده شهید چیره نژاد، از چند حوزه مقاومت شهرستان بهمئی و بررسی مشکلات و کمبودها، از ساختمان جدید ناحیه بهمئی، استخر شنا و سوله ورزشی صالحین بسیجیان شهرستان بازدید کرد.

سرهنگ خرم دل در پایان هدف از این سرکشی را آشنایی و بررسی مشکلات شهرستان عنوان کرد و گفت:علت انتخاب دورترین شهرستان استان نسبت به مرکز به عنوان اولین مقصد سفر به شهرستان ها این است که مردم بدانند بنده نگاه ویژه ای به مناطق محروم و کمتر برخوردار دارم.

********************************************************

سرهنگ پاسدار حمید خرم دل فرمانده جدید سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد در اولین بازدید خود از شهرستان های این استان ابتدا شهرستان های محروم رابه عنوان مقصد سفر خویش انتخاب کرد.

 

 

در سفر یک روزه فرمانده جدید سپاه فتح به شهرستان لنده ابتدا با حضور در گلزار شهدای شهرلنده و با ادای احترام به شهدای این شهرستان و حضور در قطعه صالحین یاد و خاطره شهدا و جانبازان متوفی این شهرستان را گرامی داشت.

 

 

در ادامه نیز پس دیدار با کارکنان ناحیه مقاومت بسیج لنده به دیدار امام جمعه شهرستان رفت و در ادامه نیز از وضعیت روند ساخت پروژه استخر و سالن ورزشی 9دی و گردان 490تیپ 49فتح در شهرستان لنده بازدید کرد.

 

 

در ادامه این سفر یک روزه به شهرستان لنده به همراه تنی چند از فرماندهان سپاهی با حضور در منزل شهید غلامعلی کوهگرد با خانواده این شهدا ولامقام دیدار و گفت وکرد.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد پس از این دیدار در جلسه شورای تامین شهرستان لنده شرکت کرد.

****************************************************

شهرستان گچساران:

سرهنگ حمید خرم دل،فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با امام جمعه گچساران با اشاره به برنامه های محوری این نهاد در سطح استان،گفت:چهار برنامه محوری را در دستورکار قرارداده ایم که دو برنامه خارج از مجموعه سپاه برنامه ریزی شده که انتظار داریم عزیزان ائمه جماعات ، ریش سفیدان و معتمدین در این امورما را یاری کنند.

 

وی افزود:یکی از موضوعاتی که به جد در دستور کار داریم مسائل و دغدغه های فرهنگی و اجتماعی است که این استان در واقع تشنه این وضعیت است هرچند در سطح کشور این موارد هم وجود دارد اما کهگیلویه و بویراحمد از استان های به شدت آسیب پذیر در این زمینه ها است.

 

خرم دل تصریح کرد:در بحث طلاق ،خودکشی و نیز مسائلی از قبیل حاشیه نشینی با بحران هایی در سطح استان مواجه هستیم و متاسفانه وضعیت مطلوبی را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نظاره گر نیستیم،در بحث اشتغال جوانان هم با معظل دیگری در استان روبرو هستیم.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمداظهارکرد:نوع فرهنگ کار در این استان مشکلاتی را با خود یدک می کشد و به نوعی همه بدنبال میز و صندلی هستندکه لازمه رفع بیکاری جوانان فاصله گرفتن از فرهنگ پشت میز نشینی است، در حال برنامه ریزی هستیم که با توجه به ظرفیت هایی در که سطح استان وجود دارد مثل گردشگری،منابع طبیعی و صنایع دستی بتوانیم بخشی از مشکلات حوزه کار و اشتغال را مرتفع کنیم.

 

وی افزود:بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم که اگر این مهم محقق شودخود بخود همه مسئولین هم پای کار خواهند آمد،جوانان با سواد و تحصیلکرده خوبی در نقاط مختلف استان وجود دارند که آرزو داریم در این استان کارهایی صورت گیرد که دل مردم راشاد کنیم.

 

خرم دل تصریح کرد:با توجه به حربه هاو توطئه های دشمنان در ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی در اذهان مردم، بهترین عمل خدمت صادقانه به مردم است و این امر مهم شعار و دستور کارماست که ان شاءالله بتوانیم دراین زمینه نقش آفرین باشیم.

 

 

 

تصاویر تکمیلی: 
 
 
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد سپس به همراه جمعی از فرماندهان و پرسنل سپاه استان با خانواده طلبه شهید "مرتضی پردال" دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سرهنگ حمید خرمدل، فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل شهید "مرتضی پردال" و اهداء لوح سپاس به پدراین شهید والامقام از مجاهدت‌های وی و خانواده بزرگوار شهید قدردانی کرد.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد دراین دیدارگفت:بارها در مجالس مختلف عرض کرده ام که امثال ماها نیاز به چنین حضور و دیداری با خانوادهای معظم شهداء داریم و فراموش نکرده ایم که اگر امروز مسئولیت و امنیتی در کشورداریم به برکت خون شهداست تا گرد غفلت بر سر و روی مان ننشیند.

 

حمید خرمدل افزود:دیدار با خانواده های شهدا موجب عزت انسان خواهد شد، چرا که خانواده های معظم شهداء همه وجودشان را وقف نظام و انقلاب کرده اندو ان شاءالله همه بتوانیم در مسیر شهداء طی طریق کنیم و خانواده های شهداء را از یاد نبریم.

 

وی درادامه اظهارکرد:درحقیقت روحیه ایثار و جانفشانی رزمندگان اسلام در دوران 8 سال دفاع مقدس در نوع خودش بی نظیر بود و نمی‌توان از نعمت الهی خانواده های شهداءکه فرزندان خود را راهی جبهه‌های نبرد حق علیه باطل می‌کردند به راحتی گذشت و همه به نوعی وظیفه داریم تا از این سرمایه های اصلی انقلاب و نظام اسلامی صیانت کنیم.

 

شهید مرتضی پردال طلبه گچسارانی در سال 65 و درعمیات کربلای 5 در منطقه عملیاتی شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
سرباز
1397/8/17 - 23:47
پس کهگیلویه کو؟ دهدشت چی شد
rateup 4
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.