گروه: اخبار استان خبر: 112345 / تاریخ انتشار : 1397/8/15 ساعت : 10:38

امپراطوری وعده های زارعی ادامه دارد؛ این داستان: سرتنگ رواق پاتاوه/آخرین قسمت سریال وعده های بی نتیجه زارعی کی فرا می رسد؟

به نظر می رسد سریال تکراری وعده های عملی نشده غلام محمد زارعی همچنان ادامه دارد و باید منتظر بمانیم که آخرین قسمت این سریال چه زمانی خواهد بود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرتنگ رواق، روستایی از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا است.

این روستا در زمینه زیرساخت ها همچنان با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند به گونه ای که عملیات گازرسانی به این روستا حدود 4 ماه پیش آغاز شد در واقع باید گفت عملیات کلنگ زنی آن در مدت مذکور برگزار شد و این که گاز چه زمانی به خانه های مردم برسد به زمان بیشتری نیاز دارد.

 

یکی دیگر از مشکلات اساسی مردم این روستا، جاده دسترسی آن هاست که همچنان در میان وعده های رنگارنگ مسئولان استانی و شهرستانی خاک می خورد و هر بار هزینه ای برای زیرسازی می شود و پس از مدتی به دلیل اینکه به حال خود رها می شود، همه هزینه صورت گرفته از بین می رود و روز از نو و روزی از نو.

 

عملیات اجرایی جاده روستای سرتنگ رواق که دوازده سال پیش شروع شده و دو بار زیرسازی شد و قسمتی نیز قیرپاشی شد و تا مرحله آسفالت پیش رفت اما همچنان خبری از آسفالت نشده است و زیر سازی آن مجددا خراب شده و نیاز به زیر سازی دوباره دارد.

 

در این میان نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیکار نبوده و وعده هایی برای برطرف کردن مشکلات این جاده روستای سرتنگ رواق داده است که به گفته اهالی و دهیار روستا 19 ماه از این وعده نیز می گذرد اما همچنان خبری از آسفالت نشده است.

 

به نظر می رسد سریال تکراری وعده های عملی نشده غلام محمد زارعی همچنان ادامه دارد و باید منتظر بمانیم که آخرین قسمت این سریال چه زمانی خواهد بود.

 

بدون شک همه مسئولین یا نباید وعده بدهند و یا اینکه اگر وعده ای می دهند به آن عمل کنند چرا که عمل نکردن به وعده ها علاوه بر از بین رفتن اعتماد مردم به مسئول مربوطه، باعث ایجاد بدبینی مردم به نظام می شود.

 

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.