گروه: اخبار استان خبر: 112335 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 ساعت : 21:36
بخشدارمرکزی چرام :

ماخادم این مردم هستیم ؛روستاییان از دهیاران رضایت دارند!

بخشدارمرکزی چرام ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دهیاران عنوان کرد:دهیاران در خط مقدم تلاش و خدمت رسانی به روستاها هستند و با پای کار بودن این عزیزان چهره روستاهای ما دگرگون شده است و مردم روستاها رضایت نسبی دارند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  چرام,بخشدارمرکزی چرام ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دهیاران عنوان کرد:دهیاران در خط مقدم تلاش و خدمت رسانی به روستاها هستند و با پای کار بودن این عزیزان چهره روستاهای ما دگرگون شده است و مردم روستاها رضایت نسبی دارند.

 

سبد الیاس افسردیر در ادامه متذکر شد:هر جا جمهوری اسلامی از مردم تقاضایی کرده حضور داشته اند همانگونه که در سیزده آبان پر شور شرکت کردند، این مردم لایق احترام هستند و ماها بعنوان خدمت گزاران همین مردم بعنوان کسانیکه قبول کردیم یا در سمت دهیار ویا شورای اسلامی ویا شورای بخش وهر مسئولیت دیگری باید خادم مردم باشیم واز همه اعتبار توان وقدرت خود در این راه استفاده نماییم.

 

بخشدارمرکزی چرام به همکاری بین ادارات تاکیدکرد و گفت:دهیاران توجه داشته باشند بخصوص با دستگاههای خدمت رسان ، هرجایی لازم بود هماهنگی و همکاری داشته باشید ، اگر شما همکاری نکنید ، آب و فاضلاب روستایی ، برق ، کشاورزی هیچ کاری نمیتواند انجام دهد ، اعتباری که به شما میدهند از آب و فاضلاب روستایی در بحث خدمات رسانی بیشتر است ، همکاری کنید تا بتوانیم بخشی از مشکلات را برطرف نماییم.

 

افسردیردرمورد شورای اسلامی وحضور در جلسات اظهار داشت:شورای اسلامی باید در طول ماه چهار جلسه داشته باشند و اگر توجیه نیستند دهیاران همکاری نمایند ، بلندی پور هم جلسه ایی با شوراهای اسلامی داشته باشد.

 

بخشدارمرکزی چرام خاطر نشان کرد:اگر مصوبه ای از نظر شورای اسلامی نگذرد هیچ وجاهت قانونی ندارد لذا تذکر داد و گفت :قانونا هیچ مصوبه ای بدون حضور شورا اجرایی نمیشود ، دهیاران بدون مصوبه های شورا توقع نداشته باشند کاری انجام پذیرد ، مصوبه شورا باید به هیئت تطبیق برود و اگر طبق موازین قانونی بود آنرا انجام دهند ، اگر پروژهٔ ایی را بدون تصویب شورای اسلامی و هیئت تطبیق اجرا گردید هیچ دستگاهی نمیتواند بشما کمک نماید ، حتما این موضوع مد نظر دهیاران باشد.

 

بخشدار مرکزی در خصوص تانکر ذخیره آب در روستاها اشاره کرد و گفت: که بارها آنرا گفته ایم و متذکر شد که :ما در روستاها به هنگام قطعی آب مشکل داریم ، خانه به خانه در روستا تذکر دهید تانکر ذخیره آب تهیه نمایند تا بوقت قطع آب مشکل به بحران تبدیل نشود.

 

وی از دستگاهها تقاضا کردبه هنگام مراجعه دهیاران به آنها احترام گذاشته شود و باید حرمت یکدیگر را حفظ کنیم ، اظهار کرد :دهیاران از مدیران اجرایی گله مند هستند ، آنها بهنگام مراجعه به ادارات بعنوان نماینده مردم حضور یافته اند و انتظار میرود به جایگاه آنها احترام گذاشته شود ، اگر حرمتها حفظ شود کارها بهتر و بیشتر پیش خواهد رفت ، ودر مقابل ادارات هم هرگاه کاری در روستاها داشته باشند آنها با تمام وجود همکاری خواهند کرد.

 

افسر دیر در مورد پسماند های روستایی چنین گفت: دوستان به عوارض پسماند روستایی اشاره کردند ، باید به حساب دهیاری ریخته شود و سپس برداشت قانونی شود تا مشکلی پیش نیاید.

 

بخشدار مرکزی در مورد بارندگی ها در روزهای آینده اشاره کرد وگفت : دوستان ستاد بحران خبر داده اند که در چند روز آینده بارندگی شدید خواهیم داشت ، دهیاران بهمراه دستگاههای خدمات رسان پای کار باشند و آنهایی که وسایل نقلیه دارند آماده باشند تا اگر در روستای مجاور هم اتفاقی افتاد رفع مشکل شود.

 

بخشدار مرکزی در پایان به کشمکش های موجود بین ادارات ودهیاران اشاره کردند و اینگونه بیان کرد :دستگاههای که حفاری دارند بدون هماهنگی با دهیاری وحتی دهیاران هم حق ندارند اجازه حفاری بدهند ، زحماتی کشیده شده از قبیل زیر سازی وآسفالت واعتباری هزینه گردیده است و هر روز با پیمانکار کشمکش داریم ، تا هماهنگی نشود وهزینه ها پرداخت نگردد حق هیچ کاری را ندارند ، بارها تذکر داده ایم ، دهیاران اجازه ندهند آسفالت خراب شود وهزینه آنرا شرکت گاز ویا آب و فاضلاب پرداخت نکند ، اول هماهنگی و مشورت با پیمانکار بشود وهزینه ها پرداخت شود وسپس اقدام بکار نمایند ،  از همه ی عزیزان ودهیاران کمال تشکر را دارم ، وقت نماز شده و گرنه نکات بسیاری هنوز مانده است.

 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.