گروه: اخبار استان خبر: 112327 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 ساعت : 22:55

کنده کاری های نیمه تمام این بار گریبان گیر آبشار یاسوج شد+ تصاویر

آبشار یاسوج یکی از جاذبه‌های اصلی شهر یاسوج در استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که یکی از زیباترین آبشارهای به شمار می آید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از چهارفصل؛ این آبشار در فاصله ۲ کیلومتری مرکز شهر یاسوج و در شمال یاسوج واقع شده است. این آبشار با ارتفاع ۱۰ متر از آب چشمه‌های موجود در کوه های  زاگرس می‌جوشد.

 

نهرهای آب در بستر مارپیچ شبکه‌ای، باغ‌های میوه، مراتع سرسبز و مملو از گل‌های رنگارنگ از جلوه‌های زیبای آبشار یاسوج است‌. و در همه فصول سال میزبان پذیرایی از گردشگران از سراسر نقاط ایران بوده  است.

با این تفاسیر شاهد آن هستیم که مشکلات ریز و کوچک گریبان گیر این آبشار زیبا است و اگر این مشکلات برطرف شود می تواند در افزایش تعداد گردشگر نیز رشد چشم گیری داشته باشد.

 

وقتی از امام زاده عبدالله عبور می کنیم و وارد جاده ورودی آبشار می شویم شاهد ان هستیم که چندین قسمت از آسفالت  راه ورودی به دلایلی کنده کاری شده است اما بعد از کندکاری هیچ گونه ترمیمی روی آن صورت نگرفته است که متاسفانه این کمندکاری ها باعث می شود کسانی که می خواهند راهی آبشار شوند مخصوصا در شب در ترافیک جاده قرار گیرند .

 

 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.