گروه: اخبار استان خبر: 112322 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 ساعت : 16:28
فرمانده سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد؛

بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم/لازمه رفع بیکاری، فاصله گرفتن از فرهنگ پشت میز نشینی است

سرهنگ خرمدل:نوع فرهنگ کار در این استان مشکلاتی را با خود یدک می کشد و به نوعی همه بدنبال میز و صندلی هستند، بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم که اگر این مهم محقق شودخود بخود همه مسئولین هم پای کار خواهند آمد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،سرهنگ حمید خرمدل،فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با امام جمعه گچساران با اشاره به برنامه های محوری این نهاد در سطح استان گفت:چهار برنامه محوری را در دستورکار قرارداده ایم که دو برنامه خارج از مجموعه سپاه برنامه ریزی شده که انتظار داریم عزیزان ائمه جماعات ، ریش سفیدان و معتمدین در این امور ما را یاری کنند.

 

وی افزود:یکی از موضوعاتی که به جد در دستور کار داریم مسائل و دغدغه های فرهنگی و اجتماعی است که این استان در واقع تشنه این وضعیت است هرچند در سطح کشور این موارد هم وجود دارد اما کهگیلویه و بویراحمد از استان های به شدت آسیب پذیر در این زمینه ها است.

 

خرمدل تصریح کرد: در بحث طلاق ،خودکشی و نیز مسائلی از قبیل حاشیه نشینی با بحران هایی در سطح استان مواجه هستیم و متاسفانه وضعیت مطلوبی را در حوزه های فرهنگی و اجتماعی نظاره گر نیستیم،در بحث اشتغال جوانان هم با معظل دیگری در استان روبرو هستیم.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: نوع فرهنگ کار در این استان مشکلاتی را با خود یدک می کشد و به نوعی همه بدنبال میز و صندلی هستند، که لازمه رفع بیکاری جوانان فاصله گرفتن از فرهنگ پشت میز نشینی است، در حال برنامه ریزی هستیم که با توجه به ظرفیت هایی که در سطح استان وجود دارد مثل گردشگری،منابع طبیعی و صنایع دستی بتوانیم بخشی از مشکلات حوزه کار و اشتغال را مرتفع کنیم.

 

وی افزود:بدنبال شکل گیری فرهنگ اشتغال در استان هستیم که اگر این مهم محقق شود، همه مسئولین هم پای کار خواهند آمد، جوانان با سواد و تحصیلکرده خوبی در نقاط مختلف استان وجود دارند که آرزو داریم در این استان کارهایی صورت گیرد که دل مردم را شاد کنیم.

 

خرمدل تصریح کرد: با توجه به حربه ها و توطئه های دشمنان در ناکارآمد جلوه دادن نظام اسلامی در اذهان مردم، بهترین عمل خدمت صادقانه به مردم است و این امر مهم شعار و دستور کارماست که امیدواریم بتوانیم دراین زمینه نقش آفرین باشیم.

 

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.