گروه: اخبار استان خبر: 112316 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 ساعت : 15:04
ایستگاه جدید فرمانده سابق سپاه فتح:

سردار بوعلی جانشین سپاه فجر فارس شد+تصاویر

یدالله بوعلی از فرماندهان دفاع مقدس است که پس از جنگ، فرماندهی یگان‌های جنگ نوین تهران، آموزشگاه درجه‌داری امام علی (ع) شیراز، فرمانده گروه 24 بعثت بروجرد، جانشین سپاه استان لرستان و فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویر احمد را بر عهده داشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، آئین تکریم و معارفه جانشین سپاه فجر فارس، با حضور مسئولان استان فارس برگزار و ضمن تقدیر از زحمات سردار سرتیپ دوم پاسدار ابوالفضل گزنی، سردار سرتیپ دوم پاسدار یدالله بوعلی به‌عنوان جانشین سپاه فجر فارس معرفی شد.

 

سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس در مراسم تکریم و معارفه جانشین سپاه فجر با اشاره به  فرارسیدن روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: ما با مستکبران اختلاف مبانی داریم و تا این اختلاف مبانی وجود دارد هرگز در یک مسیر قرار نخواهیم گرفت و همه بدانند که این اصول و مبانی قابل مذاکره نیست.

 

وی افزود: تنها راه حل وضع موجود پیروی از ولایت است و این تنها مسیریست که می تواند آینده روشنی را برای این کشور تضمین کند.

 

فرمانده سپاه فجر فارس به فتنه های سیاسی و اقتصادی دشمن در سالهای اخیر اشاره کرد و ادامه داد: بعضی از اتفاقات و حوادث که توسط دشمن و با هدف براندازی انجام شد، باعث وفاق و همدلی میان مسئولان کشور و همچنین استان فارس شد.

 

وی عنوان کرد: سپاه و بسیج در استان پهناور فارس مسئولیت مهمی دارد؛ با توجه به تنوع مأموریت و تنوع رده های مقاومت، اگر بتوانیم در جهت آموزش و سازماندهی آنها موفق باشیم می توانیم در مقابل تلاش های دشمن ایستادگی کنیم.

 

سردار غیاثی اظهار داشت: در اصل 150 قانون اساسی حفاظت و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن به سپاه پاسداران سپرده شده است، پس ما حق نداریم از جانب دشمن غافلگیر شویم و همواره باید آمادگی خود را در حد اعلا حفظ کنیم و با یک اشراف و تحلیل و آرایش مناسب، از اتفاقات و فتنه ها جلوگیری کنیم.

 

فرمانده سپاه فجر فارس بیان کرد: دشمن همواره از متن جامعه ما تحلیل دارد و اگر امروز مسائل اقتصادی به پاشنه آشیل ما تبدیل شده، فقط بخاطر عدم توجه به فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و نادیده گرفتن توصیه های اقتصادی ایشان بوده است.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

یدالله بوعلی از فرماندهان دفاع مقدس است که پس از جنگ، فرماندهی یگان‌های جنگ نوین تهران، آموزشگاه درجه‌داری امام علی (ع) شیراز، فرمانده گروه 24 بعثت بروجرد، جانشین سپاه استان لرستان و فرمانده سپاه فتح استان کهکیلویه و بویر احمد را بر عهده داشته است.

وی سه سال آخر دفاع مقدس نیز مسؤول مدیریت رزم قرارگاه کربلا در جنوب بوده است.

بوعلی پس از جنگ، ۱۱ سال جانشین و ۱۹ سال فرمانده مراکز آموزشی تیپ‌های مستقل و سپاه استان‌های لرستان و کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

جانشین جدید سپاه فجر فارس همچنین پیش از این در مقطعی نیز، ظرف مدت یک سال ونیم حضور خود در فارس، بیش از ۱۲۰۰ پروژه عمرانی را کلنگ زنی کرده و بیش از ۷۲۰ مورد از این پروژه‌ها را به بهره‌برداری رسانده است، پیش از بوعلی، سرتیپ دوم پاسدار ابوالفضل گزنی مسؤولیت جانشینی سپاه فجر را عهده‌دار بود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.