گروه: اخبار استان خبر: 112313 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 ساعت : 19:40
ما همه از نسل پنجاه و هفتیم

جملات قصار و زیبای نسل های چهار انقلاب در 13آبان97/آمریکایی که دیگر ابر قدرت نیست/ما همه از نسل پنجاه و هفتیم+فیلم

شاید باور کردنش برای برخی سخت بود، اما کسانی بودند که جانانه آمدند و گفتند و رسا هم صدا زدند، ما همه از نسل 57 هستیم که امروز امده ایم، که بگوییم ایستاده ایم و تحریم ها را تحمل می کنیم و می گوییم ما ایرانیم و می خواهیم بجنگیم تا دشمن به ستوه درآید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 13 آبان 1397شاید متمایز تر و و باشکوه تر از دیگر سالها بود، سالی که نسل چهارم انقلاب با حضور باشکوه خود در مراسم 13آبان ماه صحنه های بی بدیل را به نمایش گذاشتند و با مشت های گره کرده خود هم هیمنه برخی غرب پرستان داخلی را فرو ریختند و از سویی دیگر سیلی محکم تری بر چهره پلید آمریکا نواختند.

 

در این بین سخن بسیاری از این نسل های چهارم انقلاب زیبا و حائز اهمیت بود، نسلی که در چهارمین دهه انقلاب چشم گشوده اند اما از تاریخ خود می دانند و با خباثت های آمریکا آشنایند، آنان آمدند ویکپارچه گفتند ما از نسل پنجاه و هفت هستیم  و امروز میخواهیم ابر قدرت باشیم و بتوانیم همانند این چهل سال که قدرتمند شده ایم روزی آمریکا را زیر سلطه خود قرار دهیم.

 

جوانی با صدای انقلابی خود و در اول گفتگویش چنان زیبا و قصار جملاتی را بیان کرد که نوید بخش جوانی انقلابی بود، این جوان که خود را نسل چهارمی انقلابی معرفی کرد با همان صدای رسایش گفت، امروز آمریکا دیگر آمریکای چهل سال پیش نیست و این ایران است که توانسته است با تفکر انقلابی خمینی کبیر و جوانان بسیجی، حججی وار در مقابل او بایستد و او را به ستوه درآورد.

 

او ادامه داد: امروز ما از همان نسل 57هستیم که آمده ایم تا یک بار دیگر بیعتی دوباره با مولایمان رهبر عزیز انقلاب ببندیم.

 

شاید باور کردنش برای برخی سخت بود، اما کسانی بودند که جانانه آمدند و گفتند و رسا هم صدا زدند، ما همه از نسل 57 هستیم که امروز امده ایم، که بگوییم ایستاده ایم و تحریم ها را تحمل می کنیم و می گوییم ما ایرانیم و می خواهیم بجنگیم تا دشمن به ستوه درآید.

 

دختر خانمی آمد و با لحنی غرا گفت: ما با آمریکا دست دوستی نمیدهیم و همانگونه که امام فرمودند اگر سرتاسر آمریکا را حسینیه و مسجد بزنند ما باز هم با آمریکا سازش نمی کنیم چون نمی توان به شیطان اعتماد کرد.

 

اما این بحث های داغ جوانان دهه چهارمی انقلاب بازهم دیدن داشت تا جایی که یکی دیگر از این دهه چهارمی ها با جمله زیبای " بسم الله قاسم الجبارین " سخنش را آغاز کرد و گفت: امروز مستکبر و استکبار همه یکی هستند و خود آمریکا نیست که امروز استکبار است ،بلکه کشورهای دیگری هم هستند و امروز ماهیت شعار ما همین استکبار ستیزی است.

 

یکی دیگر از دختران دانش آموز که هدفش گفتن سخنهای ته دلش بود گفت: امروز ما نه آمریکا نه برخی از کشورهای دوست او را هم قبول نداریم، آنها نشان داده اند که بدعهدی می کنند که نمونه بارز آن زیر پاگذاشتن حتی امضاء های خودشان بود.

 

این سخنها نشان داد که نسل چهارمی های انقلاب شکوهمند 57 امروز همچنان زنده اند و نسل های جدید انقلاب نیز آن فداکاری ها و آن زیبایی های آن سالها را دیده و شنیده اند.

 

باید به جد گفت؛که هیمنه پوشالی آمریکا در هم فرو ریخته و امپراطوری زور و تزویر آن رو به افول رفته و در آینده نزدیک با وجود چنین نسل های محکم انقلابی که بصیرت را آموخته اند و از شعارهای انقلاب با هر تیپ و نگاهی دفاع می کنند، آمریکا دیگر نمی تواند بر این کشور مسلط شود.

در ادامه فیلم صحبت های مطرح شده آمده است:

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.