گروه: اخبار استان خبر: 112303 / تاریخ انتشار : 1397/8/14 ساعت : 09:14
تریبون آزاد دانشجویی 13 آبان(بخش دوم):

جلسه پر حاشیه تریبون آزاد دانشجویی دانشگاه آزاد یاسوج/داستان روخوانی از روی کاغذ چروکیده/به باد انتقاد گرفته شدن هدایتخواه بخاطر خانه اش در یکی از روستاهای یاسوج/مجری برنامه: من شاگرد هدایتخواه هستم

این دانشجو که در ابتدا با دستان خالی بروی محل برقراری تریبون آزاد آمده بود، به ناگاه کاغذ چروکیده ای را باز کرد و شروع به خواندن از روی آن کرد، دانشجویان حاضر در جلسه می گفتند مشخص است که مطلب از قبل و با برخی هماهنگی ها نوشته شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عصر دیروز تریبون آزاد دانشجویی با موضوع " چهل سال ایستادگی مقابل استکبار " با حضور نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در دانشگاه آزاد یاسوج برگزار شد. این جلسه با نکات و حواشی زیادی همراه بوده است که در زیر آمده است:

 

 

یکی از دانشجویان شرکت کننده در ابتدای این تریبون آزاد مسئول یکی از تشکل های دانشجویی دانشگاه را مورد انتقاد قرار داد، این دانشجو که در ابتدا با دستان خالی بروی محل برقراری تریبون آزاد آمده بود، به ناگاه کاغذ چروکیده ای را باز کرد و شروع به خواندن از روی آن کرد، دانشجویان حاضر در جلسه می گفتند مشخص است که مطلب از قبل و با برخی هماهنگی ها نوشته شده است.

 

وی که خود را دبیر علمی این تشکل خواند، از برخی نگاه های نامناسب در این تشکل انتقاد کرد.

 

در این بین ستار هدایتخواه از مجریان برنامه خواست تا ادامه صحبت کردن به فرد منتقد را بدهد و حرفش را بزند اگر چه پس از اتمام حرفهای وی از بقیه خواست تا هر نقد و حرفی دارند در چارچوب موضوع جلسه که "رابطه با آمریکا آری یا نه" است صحبت کنند.

 

 سپس شرکت کننده بعدی در این تریبون آزاد که خانمی بود بروی سن آمد، و به فرد قبلی که در تریبون آزاد شرکت کرده بود و از تشکل نقد کرده بود گفت که: انجمن علمی تا دبیر علمی متفاوت است و اساسا این دو مجموعه جدا از هم هستند و ربطی به هم ندارند که با تشویق حضار روبرو شد.

 

دیگر دانشجو شرکت کننده در این محفل نیز هدایتخواه را به باد انتقاد گرفت و گفت که شما کاخ های زیادی برای خود برافروختید و این شبهاتی دارد.

 

هدایتخواه نیز در پاسخ گفت: من املاک خود در شهر را فروختم و با قیمت ارزان تر زمینی را در یکی از روستاهای اطراف شهر یاسوج با قیمت مناسب تری خریداری کردم و در آنجا سکونت گرفتم. میخواستم با اینکار فرهنگ روستانشینی را تقویت کنم.

 

 وی که تلویحا به یکی از نمایندگان فعلی مجلس استان اشاره می کرد گفت: حاضر نیستم خانه ام را با برخی کاخ های آقایان معاوضه کنم.

در همین بین برخی دانشجویان به کنایه از بین حاضرین گفتند که: برخی آقایان بعد شما خانه خود را در یاسوج فروختند و در شیراز سکونت گرفتند!

 

از دیگر نکات جالب توجه این تریبون آزاد مجری برنامه بود که بلافاصله پس از اتمام 3 دقیقه وقت هر فرد از پشت صحنه برنامه با چهره خندان بیرون می آمد و می گفت که وقت تمام است و دیگر مجبوریم از اهرم قطع صدا استفاده کنیم!

 

شرکت همه افراد از گروه های سیاسی مختلف و تفکرات گوناگون از دیگر نقاط جالب توجه این تریبون آزاد دانشجویی به مناسبت 13 آبانماه بود.

 

دانشجویان عضو انجمن اسلامی دانشگاه آزاد در این جلسه چندین بار خواستار بیان این نکته از سوی مجری برنامه شدند که زارعی دعوت آنها برای حضور در دانشگاه را نادیده گرفته است.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.