گروه: اخبار استان خبر: 112287 / تاریخ انتشار : 1397/8/13 ساعت : 23:13
بمناسبت گرامیداشت روز دانش آموز؛

یادداشت/من یک دانش آموزم؛ در سنگر علم و دانش با استکبار می جنگم

من یک دانش آموزم و با همین سن کم مانند حسین فهمیده ها و سیزده سال های نوجوان همچون قاسم و شهیدان نوجوان بسیجی که جانانه جنگیدند، من هم در سنگر علم و دانش با استکبار می جنگم و تا آخرین لحظه عمرم دست از مبارزه بر نمی دارم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛دانش آموز بهمئی در یادداشتی با گرامیداشت روز دانش آموز، بر لزوم تقویت روحیه استکبارستیزانه مردم مقابل ابرقدرتها تاکیدکرد.

متن یادداشت حسین قنبری به شرح ذیل است:

سلام بر روح پاک خدا و سلام بر همه روان های خدایی، سلام بر آنچه بیداری را به ما هدیه داد، آزادی را برایمان به ارمغان آورد، ما را به وادی استقلال برد و جمهوری اسلامی را به ما ارزانی بخشید.

 سلام بر دست های سبزی که بذر محبت خدا را در دل های کوچک فرزندانمان کاشت، سلام همه صالحان و سپید رویان بر روان دادگر و روح پاک خداباد ؛بزرگ مردی که با موضع گیری آگاهانه و مدبرانه خویش هر توطئه را نقش بر آب می کرد، حکیم دور اندیشی که گره های کور را به سرپنجه تدبیر می‌گشود، ستم ها را سر می برید و ستمگران را به زوال می کشاند و پلیدی و پلشتی استکبار و استعمار را از گستره ایران زدود.

 ۱۳ آبان یادآور حماسه ملت ایران و ندای استکبار ستیزی و به رخ کشیدن عزت و اقتدار ملت ایران به جهان است. ۱۳ آبان نقطه عطف استکبار ستیزی و مبارزه همیشگی ملت ایران با آمریکا و دست نشانده هایشان است.

در این روز ملت همیشه در صحنه ما بار دیگر با تکیه بر ارزش های انقلابی و پیروی از ولایت فقیه و اعتقادات قلبی در مقابل استکبار جهانی ایستاد و شعار مرگ بر آمریکا سر داد.

 آره من یک دانش آموز هستم، دفاع از ناموس و خاکم را از شهیدان جان بر کف این مرز و بوم یاد گرفتم همانهایی که با نثار خون های شان درس از خودگذشتگی برای پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌هایشان با من آموختند و نشان دادند که خط قرمز ما و وظیفه همیشگی مان مبارزه با استکبار جهانی است.

من یک دانش آموز هستم و با همین سن کم مانند حسین فهمیده ها و سیزده سال های نوجوان همچون قاسم و شهیدان نوجوان بسیجی که جانانه جنگیدند، من هم در سنگر علم و دانش با استکبار می جنگم و تا آخرین لحظه عمرم دست از مبارزه بر نمی دارم. برادران و خواهران عزیز! مگر ندیده اید هر کجا که تهدیدمان کردند ملت ما با حضور به موقع و موثر شان چشم طمع دشمنان این انقلاب را کور کرد، مقاومت و زیر سلطه نرفتن از اصول و ارزش‌های این انقلاب است.

 جمهوری اسلامی ایران با تمام موفقیت هایش از انرژی هسته ای و قدرت موشکی گرفته تا علمداری بیداری اسلامی و تبدیل شدن به قدرت بلا منازع منطقه همه برآمده از تلاش و مقاومت و مدیریت علما، دانشمندان، جوانان و ملت ایرانی است که با پاسداری و ادامه دادن راه شهیدان به پیروزی های بعدی نیز خواهیم رسید.

 خواهران و برادران عزیز! امروز در چهل سالگی انقلاب تحریف خط امام نه تنها در حوزه سیاسی و فرهنگی بلکه در حوزه اقتصادی نیز مشاهده می شود، امام خمینی(ره) در یک کلام امام "ما می‌توانیم" بود مگر امام نفرمود آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند؟ پس چرا می گذاریم دشمن پایش را از گلیمش درازتر کند؟ مگر امام در رابطه با این ملت نفرمودند که این ملت از ملت صدر اسلام بهتر است؟ امروز هواخواهان لیبرالیسم می خواهند با تحریف اندیشه ها و اصول امام در عکس ریل مکتب امام و بر پایه اندیشه های باطل شخصی ریل گذاری کنند و ۱۳ آبان های دیگری را نبینند اما این دشمنان با همه بی خردی و احمقی شان نمی دانند ما ملت روزهای سختیم و توطئه های استکبار جهانی و منطقه‌ای در ما اثر نمی‌گذارند.

 تحریم‌ها، تورم ها و گرانی ها ما را از این آرمان هایمان و انقلابمان و رهبرمان دور نمی کنند ؛اینک اینجانب در این روز و این ثانیه ها اعلام می دارم که حامی دروغین حقوق بشر، آمریکای جنایتکار و اسرائیل کودک‌کش و دست نشانده هایشان در منطقه هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و من و هم کلاسی هایم تا پای جان با پیروی از راه امام حسین(ع) که راه مبارزه با ظلم و ظالم و دستگیری مظلوم است و با گوش و جان سپردن به سخنان مقام معظم رهبری با مشتی گره کرده بر دهان یاوه گویی های ترامپ و دولت آمریکا و دست نشانده های شان می زنیم و می‌گوییم اینک بدان و آگاه باش که دانش آموزان و جوانان و نوجوانان این سرزمین هرگز از استکبارستیزی و  حمایت از رهبرمان دست نمی‌کشیم.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.