گروه: اخبار استان خبر: 112261 / تاریخ انتشار : 1397/8/12 ساعت : 23:24

شعار مرگ بر آمریکا با چند مذاکره غیر قابل اعتماد حذف شدنی نیست

مصطفی توحیدی فر دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج با انتشار بیانیه ای در ارتباط با 13 آبان از آحاد مردم شریف ایران برای حضور در راهپیمایی دعوت کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرسمصطفی توحیدی فر دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یاسوج  با انتشار بیانیه ای در ارتباط با 13 آبان از آحاد مردم شریف ایران برای حضور در راهپیمایی دعوت کردند:

 
 
 
متن این بیانیه به شرح ذیل است:
 
13آبان ماه نماد انقلابی به پیش آهنگی نسل حاضر و راهبری پیر مدبری است که رهروانش بر گلدسته‌های رفیع خاکش اذان شهادت سر داده‌اند. یادآور حماسه بزرگ مردانی است که جاودانگی استکبار ستیزی و استبدادگریزی اسلام ناب را در پس نفرت از وطن‌فروشی و بیگانه‌پرستی به بار نشانده‌اند.
 
حماسه 13 آبان ثابت کرد که همه قدرت‌های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی از درون پوچ و پوشالی است، در 13 آبان مردم عدالتخواه ما خویشتن را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده‌ای کج‌اندیش و کوته‌فکر، همچون کوهی استوار است، «کاهی» بیش نیست، در سیزدهم آبان وحدت کلمه معنا شد، تکیه بر محبوب بندگان، خدای خمینی آفرین، تفسیر شد و قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه شد.
 
سیزدهم آبان به همه مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند، می‌توانند هویت خود را با نفی قدرت‌های استعماری تعریف کنند و در یک کلام با به ارمغان آوردن غروری مقدس و حماسه آفرین به آنها آموخت که دیوار ظلم و ستم شکستنی است.
 
سیزدهم آبان ماه؛ سالروز شهادت جمع کثیری از دانشجویان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام و برملاشدن سیاست ها و نیرنگ های استکبار جهانی علیه ایران اسلامی را دوباره برای ملت جان بر کف ایران زنده می کند. استکبار جهانی که با در اختیار داشتن بزرگ ترین شبکه ی رسانه ای دنیا، از رویارویی با ملت ایران طرفی نبسته است؛ اینک با شیوه های جدید در ابعاد گوناگون به جنگ روانی روی آورده و جوانان و خانواده ها را نشانه رفته است. لذا ما دانشجویان دانشگاه های یاسوج ، با شناخت این ترفندها و برنامه های غیر اخلاقی دشمن زبور، تجدید پیمان خود با معمار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا و رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) را اعلام می داریم، چرا که :
 
1- ما ملت مسلمان ایران اعم از شیعه و سنی با سر لوحه قراردادن آیه ی شریفه «اطیعوالله واطیعوا الرسول و اولی الامر منکم...» ضمن تبعیت کامل از ولی امر مسلمین تمامی حرکت های اختلاف افکنانه، که قصد تضعیف وحدت ما مسلمین را دارند محکوم نموده و ضمن محکومیت تسلیح تکفیری ها در منطقه، جهت به راه انداختن جنگ برادر کشی و درگیری در سوریه، اعلام میداریم تنها راه برون رفت از بحران سوریه راه حل سیاسی است و ما ملت همیشه سر افراز ایران، بنا به فرموده ی بزرگان نظام مبنی بر«حمایت مادی و معنوی از دولت سوریه »آن را به صورت کامل مورد تایید و حمایت خود قرار می دهیم و تا حصول نتیجه ادامه خواهیم داد.
 
2 - ما دانشجویان این مرز و بوم، ادامه دهنده ی راه جوانان دهه ی اول انقلاب هستیم که با افتخار به شهادت و الهام از رهبر فرزانه ی انقلاب و سیره ی حضرت امام رضوان الله تعالی علیه و با سرمشق قرار دادن حماسه ی حضرت اباعبدالله الحسین ( ع ) اجازه ی هیچگونه تهدیدی را به آمریکا و ایادی دست نشانده اش نخواهیم داد .
 
3- ما اعلام می داریم که در راه اعتلای آرمان های کشور عزیزمان ایران اسلامی و درعرصه های مختلف به ویژه در سنگر تعلیم و تربیت به تجربیات و انتقال آن به نوباوگان و دانش پژوهان از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد، زیرا که می دانیم زیربنای توسعه ی هر کشوری نیروی انسانی آن می باشد.
 
4 - با سابقه ای که از استعمار و چپاول گران جهانی و سرسپردگان آنان در منطقه وجود دارد، معاندین باید بدانند که اگر بخواهند با بهانه های مختلف جلوی پیشرفت و استقلال ما را بگیرند ، با طوفان کوبنده ی جوانان و ملت بزرگ ایران رو به رو شده و در عرصه ی جهانی با شکست رو به رو خواهند شد .
 
5 - با افتخار به پیشرفت های علمی جوانان و دانشمندان ایران اسلامی، اعلام میکنیم که قطار شکوه و عظمت مردم ایران در عرصه ی علم و فناوری حرکت خود را آغاز کرده که همواره از تلاشگران و فعالان این عرصه قدردانی و سپاسگزاری می نمائیم و برای شهدای این راه از درگاه حق تعالی علو درجات را خواستاریم .
 
6- شعار مرگ بر آمریکا با چند مذاکره غیر قابل اعتماد حذف شدنی نیست و همانگونه که امام بزرگوار ما فرمودند: دشمن شماره یک ما آمریکاست ، و شیطان بزرگ نیز آمریکااست, و بنا به فرموده ی مقام معظم رهبری: ما به آمریکائیها بد بینیم و هیچ اعتمادی به آنان نداریم، دولت آمریکا غیر قابل اعتماد و خود برتربین و غیر منطقی است.
 
در پایان از همه دانشجویان , دانش آموزان و مردم انقلابی ایران اسلامی جهت حضور پرشور در مراسم راهپیمایی سراسری 13آبان دعوت بعمل می آوریم.
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.