گروه: اخبار استان خبر: 112255 / تاریخ انتشار : 1397/8/12 ساعت : 22:47
رئیس دانشکاه علمی کاربردی یاسوج مطرح کرد؛

مشکل انتخاب واحد دانشجویان پیگیری میشود/برخی موضوعات نباید رسانه ای شود!

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در خصوص اشکال به وجود آمده در انتخاب واحد برخی از دانشجویان توضیحاتی را ارائه داده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، یکی از شهروند خبرنگاران این پایگاه خبری که دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی یاسوج است مطلبی را ارسال کرده و خواستار پیگیری موضوع از رئیس دانشگاه بوده است.

 

 

این دانشجو که در دانشگاه علمی کاربردی شماره یک یاسوج مشغول به تحصیل است این مطلب را ارسال کرده که یک ماه قبل انتخاب واحد کرده پیامی برای او ارسال شده است مبنی بر اینکه به بخش آموزش دانشگاه مراجعه کند، وقتی مراجعه می کند نیز مسئول این بخش گفته که انتخاب واحد شما دچار مشکلاتی شده است و فلان درس شما پیش نیاز دارد، نمی توانیم حذفش کنیم فقط نمی خواهد در امتحانش شرکت کنید و برای شما غیبت موجه زده می شود. وقتی هم می گوییم حذف کنید می گویند نمی شود!؟

 

 

خبرنگار پایگاه خبری صبح زاگرس موضوع را از رئیس دانشگاه  جامع علمی کاربردی کهگیلویه و بویراحمد جویا شده است.

 

 

امین موسایی در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: این موضوع نیازی به رسانه ای شدن ندارد و اگر دانشجویی مشکلی دارد باید به مرکز دانشگاه مراجعه کند.

 

 

وی گفت: این موضوع را همین امروز پیگیری می کنم تا کنون هر دانشجویی مشکل داشته است پیگیری کرده ایم، گاهی اگر دانشجو حق داشته است حق را به دانشجو داده ایم و کارش انجام شده است و اگر حق با دانشجو نبوده است توضیحات لازم را ارایه می دادیم که توجیه شود.

 

 

موسایی عنوان کرد: دانشجویانی که دچار این مشکل شده اند می توانند به مرکز دانشگاه مراجعه کنند اگر حقی از آنها ضایع شده پیگیری می کنیم، درب اتاق ما به روی همه دانشجویان باز است و اگر مشکلی دارند می توانند مراجعه کنند.

 

 

رئیس دانشگاه  جامع علمی کاربردی کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: هر دانشجویی اگر در جایی دچار مشکل شده می تواند به ما مراجعه کند و ما نیز پیگیری های لازم را انجام می دهیم این مورد را نیز پیگیری می کنم و مشکل را بر طرف می کنیم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 3 نظر
Am
1397/8/13 - 13:06
ما هم این مشکل داریم حتی با .... دانشگاه که بلوار ارم میباشد هم تماس گرفتیم میگه ما چند روز وقت برا انتخاب واحد گذاشته بودیم که این حرف واقعا بی ربط است چون ما مشکل مهلت نداشتیم مشکل ما اینه که پس از یک ماه برگزاری کلاسها حالا بگن اون درس غیبت میخوری و حتی نمیتونی حذفشم کنی مشکل از سیستمشون هست تعدادی دانشحو همین مشکل را دارن اصلا هم پیگیری نشده
rateup 1
 ratedown 0
دانشجوی حسابداری
1397/8/19 - 12:17
دروغه اصلا این مشکل هنوز حل نشده حضورا خود داشنگاه خیابان جوانمردان رفتیم میگن این مشکل از سیستمه و داشنجوها باید چوبشو بخورن . تقاضا مندیم پیگیری جدی صورت بگیره از ۴ نفر از دوستان هم پرسیدم همین مشکل هنوز داشتن
rateup 1
 ratedown 0
دانشجوی حسابداری
1397/8/19 - 12:17
دروغه اصلا این مشکل هنوز حل نشده حضورا خود داشنگاه خیابان جوانمردان رفتیم میگن این مشکل از سیستمه و داشنجوها باید چوبشو بخورن . تقاضا مندیم پیگیری جدی صورت بگیره از ۴ نفر از دوستان هم پرسیدم همین مشکل هنوز داشتن
rateup 1
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.