گروه: اخبار استان خبر: 112222 / تاریخ انتشار : 1397/8/12 ساعت : 09:34

تیم فشاررا بشناسیم؛ عامل ترور عملکرد و شکست شهردار یاسوج!

شهرداری که گفته می شود حتی در انتخاب مشاورانش اختیار عمل چندانی ندارد، و به گفته یکی از اعضای شورای شهر یاسوج نمی گذارند مستقل عمل کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، گشتاسب میراحمدی - آه که چه سخت است نگارش متنی که افسوس مردم پایتخت طبیعت ایران شده است!

 

شاید واژه مستقل بودن را برای شهردار فعلی شهر یاسوج بارها و بارها شنیده باشید، و مهمترین آن زمانی است که یکی از اعضای فعلی شورای شهر یاسوج در خصوص تصمیم سازی تیم بیرونی برای شهردار یاسوج پرده برداری کرد.

 

شهرداری که گفته می شود حتی در انتخاب مشاورانش اختیار عمل چندانی ندارد، و به گفته یکی از اعضای شورای شهر یاسوج نمی گذارند مستقل عمل کند.

 

اصلاح چمن و کاشت گل و گیاه در فضای شهری یاسوج از مهمترین اقداماتش در صفحه مجازی اش نام برده می شود، جایی که نگارنده شرمش شد این مطلب را بخواند!

 

شهر یاسوج دیگر اسطوره ای به نام بهرامی و سلطانی به نام جاوید را به چشم نخواهد دید!

 

بدون شک شهرداری یاسوج آخرین ایستگاه مدیرتی مقدم در کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود، مدیرانی باید عهده دار مناصب مهم مدیرتی در کهگیلویه و بویراحمد باشند، که با احساس استقلال فکری کامل بتوانند برای حوزه تحت مدیریت شان تصمیم سازی و برنامه ریزی کنند.

 

یکسال و اندی از مدیریت مقدم بر شهرداری یاسوج می گذرد، بینی و بین الله کلاه تان را قاضی قرار دهید، کدامین پروژه مهم شهری یاسوج به سرانجام رسید؟

 

مگر همه توجه شهردار یک شهر باید به نقاط حاشیه ای شهر باشد؟

آیا طایفه ای خاص در نقاط حاشیه ای شهر ساکن هستند؟

آیا تیم فشار در نقاط حاشیه ای شهر مستقر هستند؟

چه دلیلی دارد، توسعه همگون شهری در همه نقاط دیده نمی شود؟

چرا مرکز شهر به حال خود رها شده است؟

 

حال همه نگاه های مردم بسمت نمایندگان خود در شورای شهر است که دیگر لابی را کنار بگذارند و اگر امیدی به کرسی این شورا در دور بعدی دارند، از همین لحظه در پی انتخابی شهرداری کارامد و مستقل باشند.

 

این مطلب از سری یادداشتهای ارسالی مخاطبان صبح زاگرس است و بمعنی دیدگاه مدیران این سایت نیست و رد یا تایید نمیشود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علی
1397/8/16 - 21:58
خدا میداند ....برای یک مدیر بایگانی هم خوب نیست
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.