گروه: اخبار استان خبر: 112191 / تاریخ انتشار : 1397/8/10 ساعت : 16:14
#تصدیق_تلویحی؛

واکنش نماینده ادوار مجلس به خبر صبح زاگرس/ابهاماتی که همچنان وجود دارد

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی حاج سید محمد موحد خبر کوچ انتخاباتی موحد به یک حوزه انتخاباتی خاص را تکذیب کرد اما ابهامات همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس روز گذشته خبری در این پایگاه خبری مبنی بر قوت گرفتن احتمال حضور حجت السلام محمد موحد در حوزه بهبهان برای انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی منتشر شد. ( خبر را از اینجا بخوانید )

پس از درج این خبر در صبح زاگرس، پایگاه اطلاع رسانی نماینده 5 دوره مجلس شورای اسلامی به این خبر واکنش نشان داد و جوابیه های را منتشر کرد که بنا بر رسالت خود این متن را منتشر می کنیم:

 

جوابیه صادر شده به شرح زیر است:

 

در پی انتشار برخی مطالب در رسانه های محلی مبنی بر کوچ انتخاباتی حجت الاسلام حاج سید محمد موحد نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی و دریافت پیام های بسیار از مردم شریف استان های کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان و عدم امکان پاسخگویی مستقیم به این پیام ها ،بدینوسیله اعلام می دارد هرگونه گمانه زنی در خصوص حضور یا عدم حضور معظم له در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی نادرست و در صورتی که ایشان به نتیجه ی قطعی در این خصوص برسند مطمئنا مردم بهترین امین و محرم تصمیمات ایشان خواهند بود.

 

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی و ارتباطات مردمی حاج سید محمد موحد ضمن تکذیب خبر کوچ انتخاباتی موحد به یک حوزه انتخاباتی خاص،ذکر چند نکته را ضروری می داند:

 

اولا انتشار و بازنشر اخباری که قبلا و در بازه های زمانی مختلف مستقیما از سوی حاج سید محمد موحد قویا تکذیب شد نیازی به پاسخگویی مجدد از سوی ایشان نداشته و موضع ایشان در خصوص این اخبار و شایعات همان است که پیش تر از طریق رسانه های محلی اعلام گردید.

 

ثانیا شرایط و وضعیت ملی و منطقه ای به گونه ای نیست که عده ای با منافع خاص در پی بر هم زدن آرامش روانی جامعه بوده و اذهان مردم شریف را به بازی گیرند.

 

ثالثا حجم درخواست های مردمی از نقاط مختلف مناطق جنوب کشور و علی الخصوص زادگاه ایشان قابل مقایسه با تمامی ادوار گذشته نبوده و بلاشک تصمیم نهایی با مشورت شما مردم شریف و فهیم اتخاذ و در صورت لزوم در زمان قانونی و در چارچوب قانون اعلام خواهد شد.

 

رابعا از اهالی رسانه انتظار می رود در انتشار اخبار و تحلیل های خود دقت کافی و لازم را داشته باشند و به جای انتشار برخی مطالب کذب،توسعه و پیشرفت استان را مد نظر داشته و در این راستا قدم و قلم بردارند و همچنین اخبار و اطلاعیه های موثق در خصوص ایشان را از تنها پایگاه رسمی و مورد تایید ایشان به ادرس www.movahed.net دنبال نمایند و توجه داشته باشند که ایشان به جز تارنمای مذکور، هیچ گونه کانال و صفحه ای در هیچ کدام از شبکه های اجتماعی ندارند.

 

و من الله توفیق

مدیریت پایگاه اطلاع رسانی و ارتباط مردمی حاج سید محمد موحد

 

همانطور که در جوابیه صادر شده، حجت الاسلام موحد به طور قطعی از عدم حضور خود خبر نداده است، و اطلاعاتی که از طریق شنید ها به دست آمده است، باز هم می توان به این نکته اذعان کرد که در صورت حضور در انتخابات بر روی حوزه انتخابیه ای که پیش از این از آن نام برده شد، نگاه ویژه تری دارند و برای حضور در آن حوزه اقدام خواهد کرد.

 

انتهای پیام/ 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
امیر
1397/8/10 - 18:40
شما اصرار دارید موحد بگه نمیام این اتفاق نمیفته به نقل از یک منبع کاملا آگاه بنویس موحد میاد و قطعا کهگیلویه را انتخاب خواهد کرد خیالت راااااحت
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.