گروه: اخبار استان خبر: 112128 / تاریخ انتشار : 1397/8/9 ساعت : 10:21
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور/المپیک 2020 هدف بزرگ ورزش استان است/قضاوت دو داور کهگیلویه وبویراحمد در رقابت های قهرمانی کشور

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد منتشر شد.

 

 

علوی در دیدار با اعضاء و قهرمانان اسکیت استان بیان کرد :

المپیک 2020 هدف بزرگ ورزش کهگیلویه وبویراحمد است

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با اعضا و قهرمانان هیات اسکیت استان گفت: هدف بزرگ ورزش کهگیلویه بویراحمد المپیک 2020 است و در این راستا نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین استانی و کشوری هستیم.

 

 
احسان بهرامی رئیس هیات اسکیت در این نشست که در محل دفتر علوی مدیر کل ورزش و جوانان برگزار شد از حمایت ها و پیگیرهای مدیر کل در جهت ارتقای ورزش استان و اسکیت تقدیر کرد .
بهرامی از ارتقای ورزش استان در دو سال گذشته خبر داد و ورزش اسکیت را جزو رشته های برتر استان از لحاظ حضور ملی پوش در تیم های ملی برشمرد و نبود فضا و سالن را مهمترین مشکل این رشته دانست.
 
رئیس هیات اسکیت کهگیلویه وبویراحمد ظرفیت و پتانسیل موجود در این هیات و ورزشکاران را عالی و قابل قبول ذکر کرد و از حضور 11 ملی پوش استان در رشته رول بال خبر داد .
 
بهرامی از کسب مقام اول ویدا پیره و مقام سومی ..... در رشته الپاین که در تهران بدست امد خبر داد و بیان داشت:مسابقات الپاین قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای انتخاب نفرات برتر جهت اعزام به رقابتهای قهرمانی جهان برگزار شد و امیدوارم با تلاش ، جددیت و ممارست این دو ورزشکار و حمایت مسئولین شاهد حضور این قهرمانان در این رقابتها باشیم.
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان از کسب دو مدال طلا و برنز ورزشکاران رشته اسکیت در رقابتهای قهرمانی الپاین کشور و مطرح شدن نام استان در کشور ابراز خرسندی کرد.
 
سید محمد تقی علوی هدف ورزش استان را ارتقاء و جایگاه هیات های استانی در کشور برشمرد و ازتلاش و پیگیری رئیس و اعضای این هیات در ارتقای این رشته در کشور تقدیر کرد .
 
علوی ایجاد زیر ساخت های رشته اسکیت را یکی از اولویت دستگاه ورزش استان برشمرد و خواستار تلاش بیشتر در جهت شناسایی استعدادها در این رشته و معرفی قهرمانان به تیم های ملی شد .
 
مدیر کل ورزش و جوانان استان هدف بزرگ ورزش استان را حضور قهرمانان و ملی پوشان استان در رقابتهای المپیک 2020 ذکر کرد و بیان داشت:بی شک با توجه به پتانسیل و ظرفیت ورزشکاران استان ،شاهد حضور تعدادی از ورزشکاران کهگیلویه بویراحمد در این رویداد بزرگ خواهیم بود و این مهم جزو با حمایت مسئولین استانی و کشوری و تلاش جامعه ورزش میسر نخواهد شد.
 
وی دوری از تشنج و هیاهو و ایجاد بستری مناسب و بدون از حاشیه را عامل ارتقای ورزش استان دانست و از جامعه ورزش استان خواست در جهت ارتقا و شکو فایی ورزش کهگیلویه بویراحمد تلاش کنند.
 
در این ائین با اهدا گل و هدایای نقدی از ویدا پیره و ....که در رقابتهای قهرمانی آلپاین کشور به مقام های اول و سوم دست یافتند تقدیر و تجلیل شد.

 

***************************************

مسئول کمیته دارت کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

یاسوج میزبان مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور است

 

 

حسینی مسئول کمیته دارت کهگیلویه بویراحمد از برگزاری مسابقات رنکینگ قهرمانی کشور در شهر یاسوج خبر داد.

 

سید عبدالله حسینی مسئول کمیته دارت هیات انجمن های ورزشی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:مسابقات رنکینگ جنوب شرق کشور با حضور 6 استان کشور در یاسوج برگزار می شود.
 
 
حسینی ادامه داد:این رقابتها از 10 لغایت11 آبانماه با حضور استانهای فارس ،بوشهر ،سیستان و بلوچستان ،کرمان ،هرمزگان و کهگیلویه بویراحمد در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.
 
 
رئیس انجمن دارت استان تصریح کرد :مسابقات بخش بانوان روز پنج شنبه 10آبانماه و بخش آقایان روزجمعه 11آبانماه در سالن نه دی مجموع کوثر بانوان برگزار و نفرات اول تاسوم هر بخش به
اردوی تیم ملی دعوت می شود.
 
وی ادامه داد:این مسابقات زیر نظر فد راسیون انجمن های ورزشی و انجمن دارت کشور و با همکاری هیات انجمن های ورزشی استان و کمیته دارت کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.
 
 
حسینی در پایان ضمن تشکر از فدراسیون انجمن های ورزشی کشور ، از علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در حمایت از هیات و کمیته دارت استان در برگزاری این میزبانی تقدیر کرد.
 

***************************************

 

رئیس هیات تکواندو کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

قضاوت دو داور کهگیلویه وبویراحمد در رقابت های قهرمانی کشور

 

پرهیزگار رئیس هیات تکواندو استان از قضاوت دو داور این هیات در رقابتهای قهرمانی جوانان و بزرگسالان بانوان و آقایان کشور خبر داد.

 

حمید پرهیزگار رئیس هیات تکواندو استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت: رقابتهای تکواندو قهرمانی جوانان و بزرگسالان کشور ،جام سفیر در تهران ،خانه تکواندو برگزار خواهد شد . 
پرهیزگار ادامه داد:این رقابتها از 11لغایت 12 آبانماه در بخش بانوان و 13لغایت 14 در بخش آقایان برگزار خواهد شد و طبق ابلاغ فدراسیون تکواندو کشور در بخش بانوان نرگس امیر محمدی و در بخش آقایان عبدالصالح فروغ زاده بعنوان دو داور منتخب استان در این رقابتها قضاوت می کنند.
 

***************************************

رئیس هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

قفل توسعه ورزش تیراندازی استان باز خواهد شد

 

مومنی منش رئیس هیات تیراندازی استان از ایجاد سالن های اختصاصی تفنگ و تپانچه در شهر های یاسوج و سی سخت و راه اندازی سایت اهداف پروازی در یاسوج خبر داد.

 

محمد مومنی منش رئیس هیات تیراندازی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت: با توجه به تفاهم نامه ای که در راستای توسعه ورزش تیراندازی استان درمحل فدراسیون تیراندازی فی ما بین اداره کل ورزش استان ،هیئت تیراندازی ریاست فدراسیون تیراندازی منعقد شد،مقرر شد اداره کل ورزش استان با همکاری روسای ادارات شهرستان ها سالن و زمین هایی جهت سالن اختصاصی تیراندازی وسایت اهداف پروازی به هیات تیراندازی استان واگذارکند که با همت علوی مدیر کل ورزش و جوانان و تلاش رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و نظری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا و تلاش های بی وقفه رئیس هیات تیراندازی استان ، سالن هایی در دوشهریاسوج و سی سخت و زمین اهداف پروازی در شهر یاسوج به هیات تیراندازی استان واگذار شد .
 
رئیس هیات تیراندازی استان افزود :با پیگیری های هیات استان کارشناسان فدراسیون تیراندازی جهت طراحی سالن ها و زمین فوق بزودی به استان سفر خواهند کرد.
 
مومنی منش از طراحی سالن های چند منظوره در شهرهای یاسوج و سی سخت خبر داد و بیان داشت: طراحی سالن چند منظوره 10 متر ،25متر و 50متر در شهر یاسوج و سالن 10متر در شهر سی سخت و طراحی سایت اهداف پروازی یاسوج از اهداف سفر کارشناسان فدراسیون به یاسوج خواهد بود و امید است با ایجاد سالن های ذکر شده شاهد توسعه و رشد ورزش تیراندازی استان باشیم.
 
وی اظهار داشت: هدف هیات استان ایجاد سالن های اختصاصی در شهر های گچساران ،دهدشت وبهمئی خواهد بود که متاسفانه به علت عدم زیر ساخت های در شهر های فوق نتیجه ای حاصل نشده و امید است با تلاش بیشتر روسای ادارات شهرستان ها در این زمینه شاهد توسعه زیر ساخت های رشته تیراندازی در استان و شهرستانها باشیم.
 

***************************************

رئیس هیات ورزش های همگانی شهرستان کهگیلویه خبر داد:

برگزاری مسابقات دارت، پرتاب توپ و طناب کشی ویژه زندانیان زندان شهر دهدشت

 

 

به مناسبت  گرامیداشت هفته ی تربیت بدنی و ورزش ،مسابقات دارت ،پرتاب توپ و طناب کشی ویژه زندانیان در شهر دهدشت برگزارشد .

 

کرامتی مسئول هیات ورزش های همگانی شهرستان کهگیلویه با بیان این خبر افزود: به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یکدوره مسابقات در رشته های دارت،پرتاب توپ و طناب کشی در محل زندان شهر دهدشت و با حضور بازگیر رئیس زندان، فضیلت حراست زندان ، موسویان پزشک زندان ، نیکویی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و مختاری معاون اداره ورزش برگزار شد که در پایان به نفرات برتر هر رشته لوح قهرمانی و هدایایی از طرف هیات ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان اهدا شد .
 
کرامتی از ابراز رضایت زندانیان و مسئولین زندان شهر دهدشت در برگزاری این مسابقات خبر داد و افزود :مقرر شد در فصول و مناسبت های مختلف سال مسابقات دیگری بین زندانیان از طرف هیات همگانی برگزار شود .
 

***************************************

انتهای پیام/د

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.