گروه: اخبار استان خبر: 112070 / تاریخ انتشار : 1397/8/7 ساعت : 11:01

شهرک امام علی(ع) یاسوج در گمنامی مطلق فرو رفت/شهروندان دست به گریبان تاریکی و کوچه های بی نام و نشان

شهرک امام علی(ع) یاسوج این روزها در گمنامی کامل به سر می برد و خیابان های این شهرک آدرس مشخصی ندارند همچنین تاریکی در ورودی این شهرک نیز بر مشکلات آن افزوده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شهر یاسوج به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با وجود کوچک بودن اما جمعیت زیادی دارد، این جمعیت نیز روز به روز در حال افزایش است بنابراین مسئولان نیز باید برای افزایش جمعیت در سال های آینده نیز برنامه ریزی داشته باشند.

 

 

برنامه ریزی باید به گونه ای باشد که طرح تفصیلی که در یاسوج در حال مطالعه است برای این افزایش جمعیت نیز برنامه هایی داشته باشد یعنی بگوید فلان منطقه یاسوج که امروز دچار این مشکلات است، و باید در چند سال دیگر مشکلات آن بر طرف شده باشد، اگر امروز یاسوج در پله چهارم پیشرفت قرار دارد چند سال دیگر باید پله های بیشتری را طی کرده باشد.

 

 

افزایش جمعیت بدون شک نیازمند افزایش ارایه خدمات است، خدماتی که امروز به 500 هزار نفر داده می شود نمی تواند چند سال دیگر 700 هزار نفر داده شود بدون شک این خدمات نیز باید دچار تغییر و تحولاتی شده باشند که این تعداد جمعیت را جواب دهد.

 

 

یاسوج با وجود مشکلاتی که دارد اما یکی از شهرهایی است که از بهترین آب و هوا برخوردار بوده و می طلبد مسئولان استان به ویژه مسئولان شهرستان بویراحمد نسبت به خدمات دهی به شهروندان یاسوجی تلاش کنند که نارضایتی بین مردم ایجاد نشود.

 

 

کوی امام علی(ع) یاسوج اکنون مشکلاتی که دارد باعث نارضایتی ساکنان این منطقه َشده است با وجود اینکه روشنایی حداقل امکانات یک منطقه است اما خیابان اصلی این شهرک روشنایی لازم را ندارد و گاهی این نداشتن روشنایی مشکلاتی را نیز ایجاد می کند.

 

 

کوچه های کوی امام علی یاسوج با وجود اینکه نام های مشخصی دارند اما نصب نشده اند و این موضوع پیدا کردن آدرس را با مشکل مواجهه می کند، اداره پست نیز برای رساندن بسته ها به شهروندان گاهی دچار سردرگمی می شود که بدون شک اگر فرد غریبه ای وارد اینجا شود برای آدرس دچار مشکل می شود، خیابان های فرعی شرقی از جمله خیابان هایی است که هیچ کدام تابلو ندارند.

 

 

 

از طرف دیگر خیابان های شهرک امام علی(ع) یاسوج توسط آب و فاضلاب کنده کاری شده است اما هنوز ساماندهی و آسفالت نشده اند که این کنده کاری ها باعث خسارت وارد کردن به جلوبندی خودروهایی می شود که قصد ورود به این شهرک را دارند.

 

 

با وجود چنین مشکلاتی انتظار می رود که مسئولان مربوطه از جمله شهرداری، شرکت برق و آب و فاضلاب نسبت به بهود وضعیت این شهرک اقدام کنند چرا که این وضعیت چهره ای ناپسند ایجاد می کند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
علی
1397/8/9 - 10:35
با تشکر از کانال خبری صبح زاگرس که بعد از سالها از کوی امام علی ع گزارشی درج نموده . لطفا در مورد چاله چوله ها و فاضلابهای سطحی بالادستی که زندگی را بر خانوادههای کوچه 7 شرقی تنگ نموده گزارش مجدد تهیه نمائید . با تشکر مجدد .
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.