گروه: اخبار استان خبر: 112003 / تاریخ انتشار : 1397/8/4 ساعت : 16:33

سکوت مطلق زارعی در قبال حمایت از سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد؟/بهرامی امید جدید اصلاح طلبان برای عبور از زارعی

زارعی که خود را جهت شرکت در ماراتنی سخت برای انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی آمده می کند، سعی دارد از هر نوع اظهار نظری که بحث تایید صلاحیت وی را تحت شعاع قرار می دهد دوری کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شیر احمد موسوی بویراحمدی – هفته جاری روزهای سختی برای سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد بود، تا جاییکه رییس کل دادگستری استان طی مصاحبه ای با قاطعیت از جعلی بودن برخی اسناد مربوط به این پروژه خبر داد.

 

زارعی بعنوان مهمترین حامی ساخت پتروشیمی سقاوه بویراحمد، که سعی داشت مخالفان این پروژه را پس بزند، اکنون در لاک سکوت فرا رفته است.

 

وی که خود را جهت شرکت در ماراتنی سخت برای انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی آمده می کند، سعی دارد از هر نوع اظهار نظری که بحث تایید صلاحیت وی را تحت شعاع قرار می دهد دوری کند.

 

بهمین دلیل وی سیاست دو پهلویی را در دستور کار قرار داده است و آنچنان که از ظواهر کار بر می آید، دو صدایی در اردوگاه تصمیم گیری وی در این خصوص ایجاد شده است.

 

وی هنوز به این جمع بندی نرسیده اسنت که کدامیک از موارد مطرح شده در فضای رسانه ای در این خصوص را تایید و کدامیک را رد کند؟

 

اما پیش بینی می شود وی با رویکرد سکوت توام با اتخاذ سیاست محافظه کارانه این روزهای سخت را پشت سر بگذرند.

 

پتروشیمی بویراحمد با ظرفیت اشتغال چندهزار نفری مهمترین رویای زارعی برای شرکت در انتخابات سال آینده بود که اکنون به یک گره تاریخی برخورده است.

 

از طرفی موضوعات مهم انباشت شده در حوزه کاری وی نظیر پارک جنگلی یاسوج بر این موضوع افزوده شده است که وی را دچار کلافگی مضمن کرده است.

 

برخی نزدیکان زارعی این روزها می گویند که دیگر امیدی به زارعی جهت سناتوری نیست و بزودی باید راه را بروی بهرامی باز کنیم تا فرصت از دست نرفته است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
آشنا
1397/8/9 - 10:02
زارع بویر احمد سفلی را دوشید الان میدونه دور بعد رای نداره لذا خودش زد زیر میز و سعی خواهد کرد پتروشیمی در آن منطقه اجرا نشود.
rateup 1
 ratedown 1
ارمان تيرتاج
1397/8/14 - 23:20
جان خوم امثال بهرامي هشتمه
rateup 0
 ratedown 1
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.