گروه: اخبار استان خبر: 111941 / تاریخ انتشار : 1397/8/3 ساعت : 08:00

قطعی و اختلال در شبکه های دیجیتال رادیو و تلویزیون بهمئی/زمینه حضور ماهواره را فراهم نکنید

قطعی و بروز اختلال در دریافت شبکه های دیجیتال رادیو و تلویزیون در شهرستان بهمئی باعث اظهار گلایه و اعتراض مردم این شهرستان شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ مشکلات تکراری و کلافه کننده ای که مجددا در چند روز اخیر با قطع شبکه های دیجیتال در شهر لیکک و روستاهای حومه روی داده، باعث اعتراض و گلایه مردم این شهرستان شده است.

 

یکی از شهروندان بهمئی در گفتگو با خبرنگار آوای ماغر با اشاره به مشکلات زیاد آنتن دهی شبکه دیجیتال تلویزیون در شهرلیکک، گفت: در حالی تنها سرگرمی جوانان بیکار شهرستان بهمئی تلویزیون است که بارها این آنتن دهی در روزهای اخیر با اختلال مواجه شده  و بیشتر شبکه های دیجیتال تلویزیون و رادیو در این منطقه قطع شده است.

 

شهروند دیگر لیککی با بیان اینکه به طور معمول روزانه چند شبکه تلویزیونی و  رادیویی شهر ما به مدت چندین ساعت قطع می شود که  در روزهای اخیر این قطعی و اختلال بیشتر شده است.

 

این شهروند بهمئی با تاکید بر اینکه قطع مکرر شبکه های دیجیتال با توجه به برنامه های متنوع و سرگرم کننده آنها، بستر مناسبی را برای استفاده گسترده از گیرنده های ماهواره فراهم می سازد، افزود: مسئولان باید راهکاری برای رفع این معضل داشته باشند.

 

وی با بیان اینکه شبکه های دیجیتال رادیو و تلویزیون چند سالی است که در این شهرستان محروم راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: قطعی و اختلال در دریافت شبکه ها باعث اعتراض و کلافگی مردم شهرستان شده است.

 

گفتنی است در روزهای گذشته دریافت شبکه های دیجیتال تلویزیون و رادیو در نقاط مختلف شهرستان با اختلالات فنی و قطعی همراه بود و در حال حاضر این اختلال هم در شهر لیکک و هم در شهرک امام خمینی(ره) و روستای قلات توسط شهروندان گزارش شده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.