گروه: اخبار استان خبر: 111911 / تاریخ انتشار : 1397/8/2 ساعت : 10:37
با برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی دانش آموزان صورت گرفت؛

تمرین عملی دموکراسی در مدارس شهرستان بهمئی/کاش بزرگترها از فرزندان دانش آموز خود یاد بگیرند+تصاویر

انتخابات شوراهای اسلامی دانش آموزان همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان بهمئی برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ انتخابات شوراهای اسلامی دانش آموزان بهمئی صبح امروز همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان برگزار شد.

مدیر مدرسه حضرت زینب (س) شهر لیکک که امروز بخشی از برنامه های مدرسه خود را به مبحث انتخابات اختصاص داد، گفت: این انتخابات بیست و یکمین دوره انتخابات شورای دانش آموزی است که با رعایت کلیه موازین انتخابات قانونی همزمان با سراسر کشور در مدارس شهرستان بهمئی برگزار می شود.

آبشنگ تصریح کرد: برگزاری انتخابات شوراهای دانش آموزی، تمرین عملی برای آمادگی دانش آموزان جهت مشارکت فعال و موثر در برنامه های اجتماعی می باشد تا از همین سنین پایین یاد بگیرنددر تعیین سرنوشت آینده خود سهیم باشند.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر؛ روند برگزاری انتخابات سراسری سال گذشته در شهرستان بهمئی(به خصوص ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر لیکک) با مشکلات زیادی مواجه بود که می توان بخش زیای از آن را ناشی از بی توجهی مردم به حقوق شهروندی، جاه طلبی و قانون گریزی دانست. در صورتی که انتخابات امروز در کمال آرامش و رعایت حقوق شهروندی و بدون هیچگونه جاه طلبی و قانونی گریزی برگزار شد و می توان از انتخابات دانش آموزی امروز به عنوان الگوی واقعی انتخابات سالم و تمرین حقیقی دموکراسی یاد کرد تا شاید در سالهای آینده مشکلات جانبی انتخابات در شهرستان ما به حداقل ممکن برسد.

تصاویر:

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.