گروه: اخبار استان خبر: 111860 / تاریخ انتشار : 1397/7/30 ساعت : 10:49

مدیران کهگیلویه و بویراحمدی صبح امروز را به ورزش آغاز کردند/بالاخره ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج مورد استفاده قرار گرفت!+تصاویر

جمعی از مدیران کهگیلویه و بویراحمد از جمله استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی صبح امروز با حضور در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج به ورزش پرداختند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، به مناسبت هفته تربیت بدنی برنامه های مختلفی از روز گذشته در سطح استان در حال برگزاری است که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود.

صبح امروز برنامه ورزش صبحگاهی با حضور استاندار و مدیران استان کهگیلویه و بویراحمد در ورزشگاه 15 هزار نفری یاسوج برگزار شد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در ورزش صبحگاهی امروز که به مناسبت هفته تربیت بدنی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان  و با هماهنگی هیأت ورزش های همگانی استان برگزار شد گفت: شادی و نشاط با ورزش یکی از راه‌های توسعه هر جامعه‌ای است.

علی‌محمد احمدی با تاکید براینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوبی است که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد افزود: ورزش همگانی در استان باید توسعه یابد و از این ورزش بیشتر استفاده کنیم.
 

استاندار با بیان اینکه در ایران ۳۰ درصد و دیگر کشور‌ها ۷۰ درصد از مردم ورزش همگانی در برنامه روزانه خود دارند گفت: کهگیلویه و بویراحمد از بسیاری از استان‌های دیگر قابلیت های بیشتری برای انواع ورزش‌ها به خصوص ورزش همگانی را دارد.
 

وی از استمرار برنامه‌های ورزشی ویژه مدیران دستگاه‌های اجرایی خبر داد و افزود: با توجه به نقش ورزش در سلامتی و توسعه یک شهر و استان این روند ادامه خواهد داشت.
 

محمد تقی علوی، مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد نیز ضمن قدردانی از حضور استاندار کهگیلویه و بویر احمد، هیئت همراه و مدیران کل استانی و شهرستانی تقدیر و تشکر کرد و حضور مسئولان در عرصه های مختلف خصوصا در ورزش را گامی موثر در ایجاد انگیزه بین مردم به خصوص جوانان دانست.
 
 
وی تاکید کرد که برای پرداختن به ورزش، لازم است با حضور مستقیم در بین آحاد مردم، ورزش همگانی را ترویج داد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نمایشگاه هیئت های ورزشی نیز در یاسوج برپا شده است که این نمایشگاه در ۸ غرفه و با حضور هیات های ورزشی به مدت ۵ روز از ۲۸ مهر تا ۲ آبان  در محل اداره کل ورزش وجوانان استان برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ورزش صبحگاهی بانوان کارمند یاسوجی
 
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ورزش صبحگاهی امروز که به مناسبت هفته تربیت بدنی و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد گفت: شادی و نشاط با ورزش یکی از راه‌های توسعه هر جامعه‌ای است.

آذر صفایی نیا با تاکید براینکه استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های خوبی است که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد افزود: ورزش همگانی در استان باید توسعه یابد و از این ورزش بیشتر استفاده کنیم.


وی افزود : ورزش صبحگاهی سه روز در هفته و هر بار به مدت یک ساعت برای زنان شاغل در دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافته اما این امر به طور جدی اجرایی نشده است.

صفایی نیا با اشاره به اهمیت ورزش کردن در جامعه، خاطرنشان کرد : فعالیت های ورزشی علاوه بر ایجاد نشاط، تاثیر مستقیم بر بهره‌ وری در محیط کار و پیشرفت هرچه بیشتر جامعه در زمینه‌های مختلف خواهد شد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: بانوان شاغل به سبب عدم توجه جدی به ورزش، جزء آسیب‌پذیرترین قشر جامعه به شمار می‌روند و بر همین اساس باید ورزش را در اولویت برنامه های خود قرار دهند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


انتهای پیام/
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.