گروه: اخبار استان خبر: 111848 / تاریخ انتشار : 1397/7/29 ساعت : 20:17

دیودیده دست به کار شد قبل از آن که برایش دست به کار شوند/تصدیق خبرهای صبح زاگرس با تغییر در معاونت بازرسی صمت استان

تغییر در معاونت بازرسی سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمد نشان از صدق خبرهای صبح زاگرس و دیگر رسانه های استان درباره ضعف عملکرد در بازرسی صنعت و معدن می دهد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس التهاب موجود در بازار کهگیلویه و بویراحمد باعث شد که رسانه های استان بیشتر از گذشته بحث نظارت بر بازار و کمبودهایی  که در بازار وجود دارد را مطرح کنند و این موضوع باعث شد که برخی از مسئولان نیز از خواب بیدار شوند و گریزی به بازار بزنند و قیمت ها و کمبود ها  را بررسی کنند.

 

در این چند ماه انتقادات زیادی بر وضعیت نظارت در بازار یاسوج از طریق رسانه ها منتشر شد و اگر در بازار نیز با مردم صحبت می کردیم یکی از دلایل گرانی و چند نرخی بودن اجناس را عدم نظارت بیان می کردند و از آن طرف اداراتی که وظیفه نظارت را بر عهده داشتند همواره می گفتند که نظارت بر بازار شبانه روزی است.

 

گزارش های مختلفی در این پایگاه خبری درباره نوسان قیمت ها در بازار استان منتشر شد و مردم نیز ضعف در نظارت را یکی از مهمترین عوامل افزایش خودسرانه قیمت کالاها و همچنین احتکار می دانستند.

 

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان با حکم داریوش دیودیده، روح الله باقری فرد به عنوان معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت استان معرفی شد.

 

این تغییر و تحول نشان می دهد، خود مسئولان صنعت و معدن استان متوجه نقطه ضعف کار خود شده اند و قبل از این که کسی بخواهد یقه ان ها را بگیرد، دست به کار شده اند و اقدام به ترمیم کابینه خود کرده اند، البته امیدواریم با این انتخاب روند مثبتی در بازرسی ها از بازار استان صورت گیرد.

 

 لذا انتظار می رود باقری فرد با جدیت کامل نظارت بر بازار و اصناف را در دستور کار قرار داده و جانی دوباره به بدنه خسته صنعت و معدن استان بدهد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.