گروه: اخبار استان خبر: 111829 / تاریخ انتشار : 1397/7/29 ساعت : 12:07

سنگی همیشگی پیش پای بیماران یاسوجی/واکنش رئیس بیمارستان شهید بهشتی یاسوج درباره خرابی مجدد دستگاه سی تی اسکن

دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی یاسوج در سال جاری چند بار دچار مشکل شد و حتی برای تعمیر آن 500 میلیون تومان هزینه شد و اواخر اردیبهشت ماه نیز راه اندازی شد بعد از ان نیز یک بار دیگر دچار مشکل و بعد از چند روز دوباره راه اندازی شده است و امروز برای چندمین بار دچار مشکل شده و خراب است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،بیمارستان شهید بهشتی و امام سجاد (ع) دو بیمارستان شهر یاسوج هستند که نسبت به سایر بیمارستان های این شهر مراجعه کنندگان بیشتری نیز دارند بنابراین باید از امکانات و تجهیزات بیشتری برخوردار باشند که رضایت مردم نیز ایجاد شود.

 

در گذشته بیمارستان امام سجاد یاسوج بیشتر از سایر بیمارستان ها مورد انتقاد مردم بود که با مدیریت جدید وضعیت آن کمی بهتر شده است و اما از طرف دیگر خرابی دستگاه های ازمایشگاهی بیمارستان شهید بهشتی یاسوج نیز گاهی سوژه رسانه ها و مردم بود که نارضایتی هایی نیز به دنبال داشت.

 

اکنون طبق گزارشات واصله دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهید بهشتی یاسوج دچار مشکل است و بیماران را برای انجام این ازمایش ها به بیمارستان امام سجاد یاسوج منتقل می کنند.

 

با توجه به مسافتی که این دو بیمارستان با هم دارند و مشکلاتی که بیماران نیز دارند ممکن است گاهی در مسیر اتفاقات ناگوار دیگری نیز رخ دهد بنابراین انتقال آنها برای انجام یک آزمایش به بیمارستان دیگر بدون شک هم بیمار را اذیت می کند و هم تلف کردن وقت را به دنبال دارد.

 

بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برای بیماران اورژانسی و تصادفی است بنابراین دستگاه سی تی اسکن در این بیمارستان مورد نیاز است اما این دستگاه گویا نسبت به بیماران یاسوجی بی مهری هایی را انجام می دهد و بار اول نیست که دچار مشکل می شود.

 

فروردین ماه سالجاری نیز این دستگاه دچار مشکل شد و برای تعمیر 500 میلیون تومان هزینه آن شد و اواخر اردیبهشت ماه نیز راه اندازی شد بعد از ان نیز یک بار دیگر دچار مشکل و بعد از چند روز دوباره راه اندازی شده است و  امروز دوباره  برای چندمین بار دچار مشکل شده و خراب است.

 

سعیدی نژاد رئیس بیمارستان امام سجاد یاسوج در گفت و گو با صبح زاگرسگفت: تا کنون مشکلی در خصوص سونوگرافی بیمارستان گزارش نشده و در حال فعالیت است.

 

وی افزود: سی تی اسکن بیمارستان نیز به دلیل مشکل در کیس خراب شده است که تا شنبه هفته اینده این مشکل نیز بر طرف می شود و فعالیت را اغاز می کند تا آن زمان بیماران به بیمارستان امام سجاد(ع) برای انجام سی تی اسکن انتقال داده می شوند.

 

نا گفته نماند که سعیدی نژاد رئیس بیمارستان در سال های گذشته نیز گفته است که این دستگاه فرسوده است.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.