گروه: اخبار استان خبر: 111822 / تاریخ انتشار : 1397/8/6 ساعت : 09:31

احتمال رفتن احمدی از استانداری کهگیلویه و بویراحمد قوت گرفت+جزییات

از آنجاییکه استاندار ایلام در حال جابجا شدن است، و اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی است، بنابراین احتمال اینکه به استان و زادگاه خودش بازگردد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، استاندار کهگیلویه و بویراحمد اکنون نزدیک به یک سال است که سکان استانداری کهگیلویه و بویراحمد را به دست گرفته است اما با توجه به عملکردی که در این مدت داشته است احتمال رفتن وی از استانداری استان وجود دارد.

 

طبق برخی زمزمه ها، احتمال رفتن استاندار ایلام،  قاسم سلیمانی به یک پست کلیدی وجود دارد، اگر دولت با این گزینه پیشنهادی موافقت کند، بنابراین استانداری ایلام نیز ممکن است به احمدی استاندار کنونی کهگیلویه و بویراحمد برسد.

 

با توجه به اینکه اصالت احمدی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ایلامی است بنابراین احتمال اینکه به استان و زادگاه خودش بازگردد، وجود دارد. با توجه به نارضایتی که اصلاح طلبان استان به احمدی دارند نیز این فرضیه قوی تر می شود.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
یاسوجی
1397/8/7 - 03:56
به مولا قسم اگر خود فرشته واقعی را برای این استان بیارن بهش نمیسازن متاسفانهمردم استان من به جای اینکه به فکر پیشرفت و عمران آبادی باشند بیشتر به فکر زیر آب زدن هستند و فکر نکنم فرهنگ زیرآبزنی این استان حتی اگه صاحب الزمان ظهور کنه تغییر کنه چون این یه موضوع ذاتی است در نهاد این مردم . خدا به راه راست هدایتتون کنه
rateup 2
 ratedown 0
چیتاب
1397/8/15 - 14:14
احمدی به خاطر قاطعیتی که دربرابر مدیران ناکارمد داشت موجب نارضایتی اصلاح طلبان قرار گرفت به قولی به انها باج نمیداد وطبق وجدان وقانون اساسی ودین خود اعمال مدیریت میکرد
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.