گروه: اخبار استان خبر: 111787 / تاریخ انتشار : 1397/7/28 ساعت : 09:24

سلام بر مقدم؛ ضعیف ترین شهردار تاریخ یاسوج

شهرداری که برنامه مشخصی ارایه نمیدهد و کارهای معمول شهری مثل چمن زنی، کاشتن گل، رنگ زنی معابر را بعنوان پروژه های بزرگ شهری خود یاد می کند و هر از چندگاهی با درج مطلبی در اینستاگرامش مردم خوب دیارم را شاد میکند و خوب آنها را می خنداند!

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، خواندن مرثیه ای دیگر بر پیکر نحیف دیارمان یاسوج، که دگر باری عنوان پایتخت طبیعت ایران زمین را به یدک میکشید، بس سخت و ناگوار است.

 

لابی های پنهان و آشکار در شورای شهر آنچنان که در رسانه ها آمده است و انتخابات طایفه ای(همچنان که در اکثر دوره ها بوده است) در گزینش اعضای شورای شهر، دل رنجیده ما را بیشتر رنجور ساخت.

 

انتخاب ضعیف ترین شهردار تاریخ شهر یاسوج(به اذعان یکی از شورای شهر یاسوج)، زاییده تفکری بود که خواست فقط دیدگاه اکثریت حاکم باشد و لاغیر!

 

بهرامی برای شهر یاسوج چه کرد؟

بولوار عدل یاسوج، نامگذاری میادین و تابلوهای شهری در یاسوج، مصوب کردن عنوان پایتخت طبیعت یاسوج، تیم داری هیجان برانگیز برای یاسوجی ها و ده ها عنوان پروژه بزرگ دیگر، بخشی از یادگاری های محمد بهرامی برای شهر یاسوج و مردمان خوب دیارش بود.

 

جاوید برای شهر یاسوج چه کرد؟

نهضت آسفالت، نهضت ساماندهی پیاده روها، افتتاح پارک بانوان، افتتاح چندین پروژه پارکی، باز کردن بخشی از معبر خیابان جمهوری و ده ها عنوان پروژه بزرگ دیگر، بخش از یادگاری های محمد علی جاوید برای شهر یاسوج و مردمان خوب دیارش بود.

 

و اما مقدم سرآغاز فصل ضعف برای شهرداری یاسوج!

 شهرداری که برنامه مشخصی ارایه نمیدهد و کارهای معمول شهری مثل چمن زنی، کاشتن گل، رنگ زنی معابر را بعنوان پروژه های بزرگ شهری خود یاد می کند و هر از چندگاهی با درج مطلبی در اینستاگرامش مردم خوب دیارم را شاد میکند و خوب آنها را می خنداند!

 

چه خوب می شد شجاعت به خرج می دادید و همین فردا عطایش را به لقایش می بخشیدید و این ردای بزرگ را که اندازه تن تان نیست به فرد متخصص و متعهد واگذار می کردید.

 

نه اینکه شما شاخصه های تخصص و تعهد را ندارید، دارید اما نه بعنوان شهردار یاسوج!

 

شنیدن اخبار ناگوار مثل آتش سوزی جمعه بازار یاسوج و فروریختن ساختمان بر پیکر نحیف کارگر کرمانشاهی، درگیری استاندار و استانداری با شورای شهر و شهردار، همه اینها مولود نگاه چه کسی میتواند باشد؟

 

خدایا چنان که سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما بی مقدم تر!

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 11 نظر
علی
1397/7/29 - 08:59
خدا پدر و مادرت رو رحمت کنه مدیر محترم سایت صبح زاگرس
rateup 2
 ratedown 1
همشهری
1397/7/29 - 12:05
خاک بر سر شورای شهر با این انتخاب
rateup 2
 ratedown 2
دیودوست
1397/7/29 - 23:02
سلام ، لطف کنید در نوشتن متن ادب رعایت کنید ، ضعیف کسی ست ک چنین متنی را ارائه داده و معلوم ست کسی ک چنین توهینی را ارائه داده حتما کینه ای خاص به دل داشته . شهردار شخصیت ارزشمندی ست ک شهرداری یاسوج تا ب حال ب خود ندیده ، اول بزار دوره ایشان تمام شود بعدش مقایسه کنید . ۸۰ میلیارد بدهی را چ کسانی گذاشته اند ؟ ب وجدانت رجوع کن ک پای روی حق نگذارید. التماس تفکر
rateup 1
 ratedown 1
شاهین
1397/7/30 - 20:09
خدا دونه گل گفتی آفرین بر انتخاب این تیتر
rateup 2
 ratedown 0
حسین پور
1397/7/30 - 21:04
آقای دیودوست شما که اطلاع از بدهی های شهرداری نداری نظر ندهید تمام این بدهی ها مربوط به تیم فوتبال و شهرداران قبل بود که به ارث گذاشته بودند و هیچ شهرداری مثل جاوید نیامده و نخواهد آمد همه مردم ازش به نیکی یاد می کنند و نیازی به تعریف نیست اما قضاوت را به مردم میسپاریم
rateup 2
 ratedown 0
محمد
1397/8/1 - 18:25
شهردار و شوراي محترم شهر ياسوج ايستگاه تاكسي فلكه ساعت و سه مغازه سبزي و ميوه فروشي كه پياده رو را به تصرف خود دراورده اند نشان مديريت شوراي محترم وكاركنان سد معبر شهرداري است جاي تاسف دارد
rateup 0
 ratedown 0
بویر77
1397/8/3 - 06:50
بهتره بگیم دهیار یاسوج .همین کارهایی که آقای مقدم گزارش میدن خیلی قویترش رو دهیاری بلهزار و سرآب تاوه انجام دادند .متاسفانه مدیریت ضعیف یاسوج را با بحران مواجه کرده .خیابانهای پراز چاله و چوله ودست اندازهایی که ماشینهای مردم رو داغون کرده .جداول و سیل بندهای کثیف چمنهای خراب و .....اینا بخش کوچکی از مدیریت قوی دکتر مقدم هستند
rateup 0
 ratedown 0
جمشیدی
1397/8/3 - 22:51
خدایی نمیدونم مقدم چرا هنوز مونده و استعفا نداده !!! دلش به چی خوشه
rateup 0
 ratedown 0
همشهری
1397/8/3 - 22:52
ضعیف ترین شهردار دوران تاریخ تاسیس شهرداریها
rateup 0
 ratedown 0
فرهاد
1397/8/7 - 23:11
شهردار فقط جاوید و بس بقیه کشککککک
rateup 0
 ratedown 0
همشهری
1397/8/14 - 16:32
.... ناتوان یاسوج که دست چپ و راستش رو بلد نیست خاک بر سر ....
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.