گروه: اخبار استان خبر: 111725 / تاریخ انتشار : 1397/8/5 ساعت : 11:22

ماهیت دوگانه سوزی یک مدیر در کهگیلویه و بویراحمد/کدام دست های پشت پرده در حال بقای این فرد است/مدیری که در عیان از تخلف می گوید و اما در نهان!

چند صباحی است یکی از جایگاه های مدیریتی استان را فردی اداره می کرد که به جز زبان تهدید، حتی افشاگری و رسوا کردن برخی از مدیران چیز دیگری را نمی دانست و بسیاری از مردم نیز به سخن های او امیدوار و حتی تشنه مطالبه گری های او بودند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، واژه مدیر و مدیریت در کهگلیویه وبویراحمد سالیان زیادی است به دلیل ماهیت طایفه گری و قوم سالاری از ریتم اصلی خود خارج شده است که همین زمینه باعث شده که نتوان آنچنان که باید وشاید روحیه مطالبه گری خاصی را از برخی مدیران دید.

 

البته ناگفته نماند برخی مدیران هم استانی نیز از توان و تخصص و تعهد بالایی حتی در سطح یک وزیر برخوردارند که شاید در سیستم مدیریتی کهگیلویه و بویراحمد چندان موفقیتی برایشان حاصل نمیشود.

 

امروز اگر نگاهی اجمالی به برخی از بدنه های مدیریتی استان کهگیلویه وبویراحمد بیندازیم خواهیم دید که بعد از نگاه سیاسی و تفکر سیاسی در انتصاب افراد در ادارات استان، روحیه طایفه گری بیشتر از گذشته در بین مدیران استان رونق گرفته که باعث ایجاد تشتت و حتی دوگانگی در این مدیریت ها شده است.

 

از سوی دیگر مدیرانی نیز هستند که با هر دولتی چرخش می کنند وآنچنان ریشه و جایگاه خود را سفت و محکم دیده اند که می توانند از آن جایگاه برای برخی مقاصد خود استفاده کنند.

 

گاهی هم دیده می شود مدیرانی در برخی از این جایگاههای مهم حضور دارند که در عیان به گفتن موارد مهم از جمله افشاگری، رانت و برخی مشکلات امروزی بدنه های مدیرتی سخن می گویند و عیناً به برخی از پروژه ها حمله می کنند، اما در پشت  صحنه ماجرا و در نهان به دنبال مچ خواباندن ، گروکشی و سایر موارد هستند.

 

نکته ای که ما را به این موضوع می رساند که هر افشاگری در سطح رسانه های استان با نیت خیر صورت نمی پذیرد!

 

چند صباحی است یکی از جایگاه های مدیریتی استان را فردی اداره می کرد که به جز زبان تهدید، حتی افشاگری و رسوا کردن برخی از مدیران چیز دیگری را نمی دانست و بسیاری از مردم نیز به سخن های او امیدوار و حتی تشنه مطالبه گری های او بودند.

 

این مدیر که نشان داده بود می تواند در هر صدم ثانیه سخن از یک یا چندین رانت و اختلاس و مشکلات دیگر بدهد، در پشت پرده نشان داده که اکثر این موضوعات برای موارد دیگری بوده است.

 

این مدیر که از زمان مدیران قبل تر و حتی دولت های سابق تر نیز در این مسند ها استوار بوده امروز به مکانی دیگر هجرت کرده و مدیریتی بعضاً بالاتر را از آن خود کرده است.

 

 

این سخنان چند پهلو نشان میدهد، که وی قبل از افشاگری ها، از بسیاری از مشکلات و موضوعات شهری و استانی آگاه بوده، اما اینکه چرا بعد از مدتی شروع به افشاگری می کند، یک معمای چند مجهولی برای عموم شده است.

 

 

آنچیزی که امروز بر روی معماها افزوده است، این بوده که دست های پشت پرده در ابقای این مدیر چه کسانی هستند، و چرا این سیاست به دنبال ابقاء و نگه داشتن این مدیر در این منصب و مناصب مشابه است؟

 

صبح زاگرس بزودی ابعادی از این قضایا را افشا خواهد کرد....

 

 

انتهای پیام/ر

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 2 نظر
علی
1397/8/6 - 08:47
آفرین
rateup 0
 ratedown 0
غدال
1397/8/9 - 21:52
بنظرم ک بو البته خو ترس داشتی اسمش ببری
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.