گروه: اخبار استان خبر: 111664 / تاریخ انتشار : 1397/7/23 ساعت : 11:39

استاندار مجلسی/وقتی گوگل هم بر علیه احمدی شهادت میدهد!+تصویر

علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در صدر این لیست قرار دارد، گواه این موضوع هم کسی نیست به جز موتور جستجوگر گوگل، اگر سری به آن بزنید و اسم احمدی را بعنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد سرچ بزنید تنها حضور وی را در جلسات خواهید دید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، شیراحمد بویراحمدی - شاید واژه ی مجلسی را تاکنون چندین و چندین بار شنیده باشید، استفاده از این واژه بیشتر برای عناوین عمومی و اصطلاحا عام مورد استفاده قرار میگیرد، استفاده از این واژه برای مباحث سیاسی کمتر بوده است.

 

در کهگیلویه و بویراحمد این روزها اگر از هر شهروندی بپرسید ممکن است دقیقا یا حتی نزدیک به آن اشاره کند، مسئولانی که حاضر نیستند تا به میان مردم و پروژه های حوزه کاری شان بروند.

 

در این بین نیز، علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در صدر این لیست قرار دارد، گواه این موضوع هم کسی نیست به جز موتور جستجوگر گوگل، اگر سری به آن بزنید و اسم احمدی را بعنوان استاندار کهگیلویه و بویراحمد سرچ بزنید تنها حضور وی را در جلسات خواهید دید.

 

نهیب هایی بر سر مدیران کل استانی که هم دردی تا کنون برای استان به جز تغییر و تحول در پی نداشته است.

همین موضوع(سرچ در گوگل) را با موسی خادمی امتحان کنید و نتایج آنرا از زمین تا آسمان میتوانید مشاهده کنید!

 

 

بنابراین اینجاست که عنوان استاندار مجلسی تعلق می گیرد به "علی محمد احمدی"، عنوانی که الحق و النصاف برازنده وی است، ما که نمی دانیم چرا استانداری که بهمان میدهند، حال که بومی نیست ادای بومی ها را هم در نمی آورد.

 

جناب آقای احمدی صبر و حوصله مردم لرتبار کهگیلویه و بویراحمد نیز حدی دارد، اگر شما بعنوان استاندار هرچه سریعتر میدانی وارد عمل نشوید و به زیرمجموعه های خود سرکشی نکنید و پروژه های استان را از نزدیک نبینید، همچنین درد دل مردم را از نزدیک نشنوید، ممکن است جوهره وجودی شان لبریز شود.

 

بنابراین تا دیر نشده است اقدام کنید، کهگیلویه و بویراحمد جای آزمون و خطا نیست، اگرچه هم اکنون اینگونه شده است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.