گروه: اخبار استان خبر: 111625 / تاریخ انتشار : 1397/7/21 ساعت : 18:32

جاده های دهستان زیلایی همچنان خاک وعده های مسئولان را می خورند/آیا استاندار و نماینده وعده های خود را به یاد دارند؟

بهسازی و آسفالت راه های ارتباطی موشمی علیا و وسطی، لعل مینا و زیتون بعد از 9 ماه از تعیین پیمانکار، همچنان غیر فعال است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،زیلایی یکی از دهستان های استان کهگیلویه و بویراحمد است که از محرومیت رنج می برند این دهستان مشکلات زیادی دارد برخی از مناطق آن با بی آبی مواجه هستند برخی از انها از بیکاری به مناطق دیگر می روند اما یکی از مهمترین مشکلات مناطق مختلف این دهستان  نداشتن راه ارتباطی مناسب است به گونه ای که در زمستان به دلیل بارش های زیاد خیلی از این راه ارتباطی مسدود می شوند.

زیلایی روستاها و مناطق زیادی دارد که از نداشتن راه ارتباطی مناسب رنج می برند این مسیرهای ارتباطی گاهی مسدود می شوند  و گاها باعث ایجاد مشکلات زیادی برای اهالی روستاهای لعل مینا، زیتون و ماشمی می شود و به گونه ای ارتباط انها با بیرون قطع می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سفر به زیلایی طرح هایی را تصویب کرد که یکی از این طرح ها بهسازی و آسفالت مسیر ماشمی سفلی و وسطی و بازسازی مسیر زیتون و لعل مینا بود که بعد از گذشت 9 ماه که پیمانکار این طرح ها مشخص شده است اما همچنان کاری انجام نشده و به حال خود رها شده اند.

خاکبرداری  پل های مسیر ماشمی سفلی و وسطی انجام شده است اما با همان وضعیت نامناسب رها شده اند و اکنون این چند روستا در وضعیت نامناسبی به سر می برند و گویا مدیرکل جدید راه و شهرسازی نیز از این وعضیت بی اطلاع است وگرنه این اختیار را داشت که در صورت تشخیص عدم صلاحیت پیمانکار به شخص دیگری واگذار شود.

اکنون پاییز است و طبق گفته هواشناسی استان در پاییز بارش های زیادی در استان خواهیم داشت که با توجه به وضعیتی که این مسیرهای ارتباطی دارند بدون شک اهالی با مشکلات زیادی رو به رو خواهند شد.

اداره کل راه و شهریازی که مجری این کار است باید تلاش کند که قبل از آغاز فصل بارش ها بهسازی و آسفالت این مسیرها را انجام دهد چرا که با اغاز بارش دیگر نمی توان کاری انجام داد و بایدمنتظر ماند که دوباره زمین خشک شود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
حامد
1397/7/21 - 19:29
البته بفرما اول با ابسواران.مسءول منابع طبیعی بخش هماهنگ کنند..نه اول پیمانکار انتخاب کنند...
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.