گروه: اخبار استان خبر: 111586 / تاریخ انتشار : 1397/7/20 ساعت : 13:04
مسوول واحد روحانیت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی؛

بیش از 10 هزار حافظ قرآن در ارتش وجود دارد / جایگاه ویژه فرهنگ و اندیشه عاشورایی در ارتش جمهوری اسلامی ایران

مسوول امور روحانیون ارتش نیروی هوایی جمهوری اسلامی در سخنرانی پیش از خطب های نماز جمعه شهر یاسوج گفت: اینکه اکنون بیش از ۱۰ هزار حافظ قرآن کریم از یک جز تا ۳۰ جز در ارتش وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ظهر امروز،  مسوول واحد روحانیت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در سخنرانی پیش از خطب های نماز جمعه شهر یاسوج با بیان اینکه اکنون  بیش از ۱۰ هزار حافظ قرآن کریم از یک جز تا ۳۰ جز در ارتش وجود دارد، گفت: رهبر فرمودند باید ۱۰ میلیون حافظ قرآن کریم داشته باشیم، ارتش جمهوری اسلامی ایران لبیک گفته و اکنون در ارتش ایران اسلامی بیش از ۱۰ هزار حافظ قرآن وجود دارد.

 

 

 حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر مجاهدی افزود: شرکت بیش از ۲۸۰ هزار نفر در انواع برنامه های فرهنگی آموزشی و تربیتی در قالب هزاران کلاس آموزشی ارتش بیانگر اهمت موضوع فرهنگ در ارتش جمهوری اسلامی است.

 

 

وی عنوان کرد: بیش از ۲۰ هزار معتکف از ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم اعتکاف که از برکات اندیشه ناب حضرت امام(ره) است شرکت می کنند، چرا که امام (ره) فرمودند باید در ارتش ما سازمان عقیدتی سیاسی تشکیل شود.

 

 

رئیس واحد روحانیت نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه 1000 نماز جماعت هرروز در ارتش جمهوری اسلامی ایران  برگزار می شود، گفت: همه اینها نشأت گرفته از مکتب اباعبدالله حسین(ع) است، مکتبی که عزت مند است و هرکسی در آن  قرار گرفت عزت و هویت خودش را پیدا کرد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین مجاهدی در بخش دیگر از سخنان خود با اشاره به واقعه عاشورا و بیان مظلومیت آن شهدا گفت: همان حسینی (ع ) که ۱۴۰۰ سال قبل در کربلا به شهادت رسید و فرمود آیا کسی هست حسین زهرا را یاری کند، انسان هایی مثل حرمله، عمر سعد، شمر اینها بویی از انسانیت نبردند و مورد خطاب حسین (ع) نبود، مخطاب آن حضرت اکنون شهید حججی های است که لبیک یا حسین بر می آورد و سرش از تن جدا می شود و تمام جوانان این مرز و بوم شهید حججی هستند.

 

 

وی گفت: نکته مهم این است که به دشمنان انقلاب اسلام توصیه می کنیم با وجود چنین ارتش چنین سپاه و نیروهای مسلح قدرتمند چنانچه هوای تجاوز به ایران به سرتان زد قبل از ورود به معرکه آخرین عکس یادگاری خو را بگیرید و مطمئن باشید زنده باز نخواهید گشت .

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.